Футуристична реклама кросівок від українських майстрів цифрової графіки

У серпні цього року київські відеовиробники Seek Studio випустили ролик з рекламою нових кросівок Puma RS2K за участі української співачки Наді Дорофєєвої та з активним використанням перової техніки Wacom.

Футуристична реклама кросівок від українських майстрів цифрової графіки

За сюжетом відео Надя як житель віддаленого майбутнього, схожого на світ фільму «П’ятий елемент», прокидається та готується до прийдешнього дня — але разом с автоматично поданою кавою отримує пару нових кросівок, які змінюють усе життя героїні.

Зйомки відбулися 23 липня, і на реалізацію проекту знадобилося трохи більше місяця, впродовж якого були задіяні різноманітні спеціалісти з багатьох галузей, відомих як в Україні, так і на світовому ринку відеопродакшену: режисери Ольга Бабич та Влад Фішез, оператор Нікіта Кузьменко, виконавці з Seek Studio та багато інших. Візуальними ефектами та дизайном займалися 3D-дизайнери та засновники «бутіку моушен-дизайну» massa+ Євген Лех та Євген Пилінський.

Для відображення трансформації Наді впродовж відео команда за допомогою 100 дзеркальних камер та додатку Deep3dstudio відсканувала у 3D саму співачку, а також її костюм та кросівки. Не обійшлося і без курйозів: за ніч до зйомок, так би мовити, ведучий актор-богомол з’їв свого дублера. Дика природа — жорстока конкуренція.

Ось які рекомендації з відеопродакшену дає Євген Пілинський зі студії massa+:

  1. На відміну від миші, з пером Wacom я отримую швидкість та значно точніший контроль над роботою.
  2. Зазвичай я відкриваю AfterEffects та Cinema 4D та починаю експериментувати на обрану тему, роблю тести, обираю з них найкращі та міняю їх для конкретної задачі.
  3. Я рекомендую зберігати спокій, експериментувати зі стилем, просуватися від малого до великого, розбивати великі задачі на малі, приділяти велику увагу деталям та робити свою справу з любов’ю.

Зі свого боку додає і Євген Лех:

  1. Перше і найважливіше враження від роботи з технікою Wacom було те, що весь творчий процес був значно прискорений. Я б ще зважив ще на таку якість, як точність. Гадаю, що з іншими маніпуляторами цього ефекту важко досягти.
  2. У моєму випадку творчий процес зводиться насамперед до експерименту та дослідження, під час яких можна отримати приємні та дуже несподівані результати.
  3. Для тих, хто лише починає занурення у цифрову графіку, я б порадив не боятися експериментувати та пробувати себе в різних стилях та напрямах. Так ви відкриєте для себе нові горизонти можливостей та свідомості, що вчинить дуже корисний эфект на весь творчий процес.