Wacom Cintiq Pro 27

Сконструйовано для гармонії.

Проривна продуктивність для натхненної творчості.

 

 

Підключення без зусиль

Завдяки досконалому дизайну, інженерним рішенням, технологіям і порадам провідних професіоналів, творити за допомогою Wacom Cintiq Pro 27 — легкий і гармонійний процес. Все в найсучаснішому перовому дисплеї Wacom занурює вас у світ натхнення.

 
 

Створене ергономічним

 

 
 

Підлаштовується під ваш стиль творчості

Покращене, вдосконалене, перероблене

Зсередини Wacom Pro Pen 3 можна налаштувати під ваші улюблені відчуття. Налаштовуючи вагу, товщину, кнопки пера та центр балансу, підберіть конфігурацію, що відповідає вашому стилю. Такий індивідуальний підхід до дизайну забезпечує незабутній творчий досвід.

Реалізуйте свої ідеї одним помахом руки

​​Інтуїтивні мультидотикові жести, такі як панорамування, масштабування та обертання, дозволяють повністю зануритися у творчий процес. Легке перемикання між сенсорними жестами та штрихами пера одним рухом.

 

 

Творіть з повною свободою

Розроблений для того, щоб професіонали могли працювати та рухатися в повній гармонії, Wacom Cintiq Pro 27 потребує або підставки Wacom Cintiq Pro 27 Stand*, або сумісного кронштейна для монітора VESA 100*. Підставка Wacom Cintiq Pro 27 Stand розроблена спеціально для забезпечення максимального комфорту, гнучкості та стабільності в будь-якій настільній студії або віддаленому робочому просторі та дозволяє швидко налаштувати висоту, кут нахилу або до 20 градусів** повороту в кожному напрямку для малювання природними рухами рук.

*Необхідна підставка або кронштейн для монітора продається окремо.
**Сумісний кронштейн для монітора необхідний для повороту дисплея на 180 градусів (з альбомної орієнтації в книжкову).

settings

Унікальні налаштування, як і ваша творчість

Ваш чудовий смак не зупиняється на ваших творіннях — він поширюється й на те, як ви їх створюєте. Абсолютно новий інтерфейс драйвера надає безліч нових можливостей для прискорення та спрощення творчого процесу, в тому числі налаштування жестів пера, екранного курсора та мультидотикового керування. Завдяки цьому ви отримуєте небачений раніше рівень контролю на дисплеях перових пристроїв Wacom.

 

 

 
 

Творіть зі швидкістю уяви

Ніколи не порушуйте потік фантазії зі свободою клавіш ExpressKeys. Кожна клавіша, розміщена на новій задній панелі дисплея, дає швидкий доступ до потрібних вам функцій. Такий інтуїтивний дизайн дає доступ до улюблених комбінацій клавіш ще до того, як ви зрозумієте, що вони вам потрібні.

Простір для себе

Подовжувач Wacom Cintiq Pro 27 Extension Table* ідеально підходить для розміщення клавіатури, телефону або альбому для малювання і встановлюється в отвори UNC з різьбленням ¼ дюйма, розташовані у верхній частині дисплея. Ці отвори також можна використовувати для кріплення таких пристроїв, як камери високої роздільної здатності**, високоточні мікрофони** або світлодіодні ліхтарі**, що дає змогу повністю налаштувати робочий простір.

*Продається окремо. **Насадки продаються окремо.

Wacom Cintiq Pro 27 packaging

Вдосконалений зсередини та зовні

Wacom прагне зробити свою продукцію екологічнішою. У новому поколінні Cintiq, від матеріалів продукту до пакування, використовуються перероблені матеріали, що робить його найекологічнішим з усіх коли-небудь створених Cintiq. Адже створення кращих світів починається з турботи про наш власний.

 

«Магія всередині наших технологій»

Наша мета в Wacom завжди полягала в об'єднанні людей і технології за допомогою природних, інтуїтивних пристроїв, які допоможуть вам максимально реалізувати свій творчий потенціал.

Ми є лідером на ринку пристроїв для цифрового дизайну та малювання, і наша продукція є результатом майже 40-річного досвіду розробки технології цифрового пера. Наші віддані своїй справі інженери постійно переглядають і вдосконалюють їх, щоб забезпечити найплавніший і найчутливіший досвід, який цінують і якому довіряють наші клієнти.

Створені для всіх, хто хоче висловлювати ідеї, ми працюємо з нашими клієнтами, щоб постійно вдосконалювати наші продукти відповідно до їхніх потреб. Надійні, але вишукані, вдосконалені, але інтуїтивно зрозумілі — ми пишаємося тим, що пропонуємо еталонні творчі технології для сьогоднішнього та завтрашнього дня. 
pressure sense roundal

Відчуття до натиску
Wacom Pro Pen 3 чутливо реагує на те, як ви пишете та малюєте, і розпізнає товсті та тонкі лінії, а також затінення.

natural touch roundal

Природний дотик
Коли справа доходить до малювання, Pro Pen 3 — природний інструмент. Інтуїтивна сучасна технологія дозволяє йому визначати природну вагу вашої руки для швидкого та повільного малювання, а також для затінення та текстурних ефектів.

tilt tracker roundal

Відстеження нахилу
Ми створили технологію, яка фіксує ваші штрихи під певним кутом для комфортного та точного затінення.

custom nibs roundal

Спеціальні наконечники
Тонко збалансуйте відчуття та довговічність для різних видів творчості за допомогою наконечників Wacom, які підходять для будь-якого стилю.

battery free roundal

Перо без батарейок
Легке та не потребує батарейок завдяки запатентованій технології Wacom на основі електромагнітного резонансу (EMR). Перо Pro Pen 3 зручне для тривалої роботи.

 
true picture roundal

Реальне зображення
Наші найкращі в галузі кольорові дисплеї демонструють рівномірну яскравість, високу роздільну здатність і реалістичну якість кольорів, що робить їх ідеальними для будь-якої ролі — від анімації до дизайну.

glare free roundal

Відсутність відблисків
На всі екрани нанесено спеціальне покриття, що зменшує відблиски, тому вони безпечні для очей і готові до творчих марафонів.

true point roundal

З точністю до пікселя
Відчуття малювання на папері досягається природним чином завдяки точному вирівнюванню між кінчиком пера та точкою малювання.

textured glass roundal

Текстуроване скло
Покрите спеціальним покриттям, що додає тертя, малювання на Wacom Cintiq Pro 27 відчувається так само, як на папері.

pixel perfect roundal

Без жодних затримок
Ми ретельно спроектували наші екрани, щоб уникнути паралакса — розбіжності між тим, де, за вашими очікуваннями, повинен знаходитися курсор, і тим, де він знаходиться насправді — тому робота з екранами Wacom інтуїтивна і зручна.

 
anti-jitter roundal

Без тремтіння
Завдяки технології захисту від тремтіння лінії виходять чіткими та надзвичайно плавними.

anti-lag roundal

Захист від затримок
Практично без затримок кожен рух пера Pro Pen плавно відображається на екрані. Тому перо на екрані відчувається як друга натура.


 

Сумісний з Linux

Оскільки продукти Wacom є стандартними інструментами в індустрії медіа та розваг, Wacom Cintiq Pro 27 (і всі наші професійні продукти) легко інтегруються у вашу студію та професійний робочий процес. Наш надійний досвід роботи за принципом «підключи та працюй» не має аналогів в індустрії, не вимагає завантаження драйверів і сумісний з усіма сучасними дистрибутивами Linux для локальних і віртуалізованих систем. Крім того, Wacom пропонує технічну підтримку та консультації для корпоративних клієнтів, щоб переконатися, що наші продукти працюють у вашій конкретній реалізації. Для отримання додаткової інформації відвідайте спільноту Wacom або зверніться за допомогою до представника Wacom у вашому регіоні.

 

 

Отримайте безкоштовне програмне забезпечення з кожним Cintiq Pro 

 

Вивільніть свого внутрішнього художника за допомогою Clip Studio Paint EX

 

Найкращий інструмент для малювання — ідеальний для будь-якого способу вираження вашої творчості, будь то ілюстрація, комікс, веб-мультфільм або анімація. Розкрийте свій безмежний творчий потенціал за допомогою безлічі функцій, які допоможуть вам отримати максимальну віддачу від процесу малювання. Відточуйте свої навички на Wacom Cintiq Pro, отримавши до 6 безкоштовних місяців Clip Studio Paint EX.

 

 

 

 

Обмежена за часом пропозиція

 

MASV

Отримайте 3 безкоштовні місяці (або 250 ГБ) блискавичної передачі файлів. MASV — це найшвидший та найнадійніший спосіб для відео- та творчих професіоналів передавати великі, критичні за часом файли. Ви можете надсилати файли бажаним одержувачам або використовувати MASV-портали, щоб клієнти або партнери могли передавати файли вам. Простий інтерфейс робить його легким у використанні для будь-кого.

 

 

 

 

Shapr3D

Переходьте від ідеї до 3D-прототипу за лічені хвилини, створюйте будь-де та експортуйте готові моделі за допомогою Shapr3D. Сумісний з усіма основними настільними САПР, Shapr3D робить дизайн доступним і зрозумілим*.

*Щоб отримати 3-місячне безкоштовне програмне забезпечення, вам потрібно увійти в систему або створити Wacom ID з вашими особистими даними та зареєструвати пристрій. Щоб почати користуватися Shapr3D після інсталяції, необхідна реєстрація в Shapr3D.

 

 

 

 

 

Bluescape

Bluescape — це платформа для творчої співпраці. Оптимізуйте робочі процеси, об'єднавши всі свої ідеї, ресурси, ітерації та цілі проекти в одному віртуальному робочому просторі. Скоротіть кількість зустрічей і швидше завершуйте проекти на безпечній платформі*, якій довіряють компанії зі списку Fortune 100 та найбільші кіностудії світу.

*Щоб отримати 3-місячний безкоштовний доступ, вам потрібно увійти або створити Wacom ID з вашими особистими даними та зареєструвати пристрій. Щоб почати користуватися Bluescape, потрібна реєстрація в Bluescape.

 

 


Характеристики

Розмір дисплея

26,9" (68,3 см)

Частота оновлення

Максимум 120 Гц

Колірна гама

98 % DCI-P3
99 % Adobe RGB
Підтверджені сертифікати Pantone and Pantone SkinTone
 

Підтримка HDR-гами

Перо

Wacom Pro Pen 3

Прискорення роботи

ExpressKeys, екранне керування, швидкі налаштуванняЗагальна інформація

Тип продукту

Перовий дисплей для творчості


Код моделі

DTH271


Вага

7,2 кг


Габарити

379×638×31 мм


Колір

Чорний


Налаштованість підставки

Додаткова підставка Wacom Cintiq Pro 27 Stand, що підтримує нахил, підйом та обертання; підставка фіксується стандатним кріпленням VESA 100×100 мм.


Прискорювачі роботи

 

 • ExpressKeys — Так (усього 8 клавіш)
 • Перемикач мультидотику
 • Спеціальне керування панорамуванням, прокручуванням, масштабуванням та розміром пензля
 • Режим точності
 • Колове меню
 • Перемикач дисплея
 • Екранне керування
 • Жести пера

 


Вхідний струм

100…240 В, 50/60 Гц


Вихідний струм

19,0 В / 8,4 А


Захист

Порт безпеки Kensington


Температура та вологість зберігання

 

 • Температура: –10…60 °C
 • Відносна вологість: 30…90 % (без конденсату)
 • Максимальна вологість при зберіганні — 90 % за температури +40 °C, максимальная температура зберігання — +60 °C за вологоті 30 %.

 


Робоча температура та вологість

 

 • Температура: +5…40 °C
 • Відносна вологість: 30…80 % (без конденсату)

 


Гарантійний термін

2 роки


Перо та дисплей

Розмір екрана (за диагоналлю)

26,9" (68,3 см)


Активна площа

596×335 мм


Технологія дисплея

IPS


Сенсорна технологія

Проекційна ємність


Мультидотик

Так — 10 пальців


Роздільність дисплея

3840×2160 точок


Підтримані режими

 

 • 640×480@59,94/60 Гц (CTA)
 • 640×480@60 Гц (VGA)
 • 720×400@70 Гц (VGA)
 • 720×480@59,94/60 Гц (CTA)
 • 720×576@50 Гц (CTA)
 • 800×600@60 Гц (DMT)
 • 1024×768@60 Гц (DMT)
 • 1280×720@60 Гц (DMT)
 • 1280×720@59,94/60 Гц (CTA)
 • 1280×720@50 Гц (CTA)
 • 1280×1024@60 Гц (DMT)
 • 1600×1200@60 Гц (DMT)
 • 1920×1080@60 Гц (DMT)
 • 1920×1080@23,98/24/47,95/
  48/50/59,94Hz/
  60/119,88/120 Гц (CTA)
 • 2560×1440@59,95/120 Гц (CVT)
 • 3840×2160@23,98/24/47,95/
  48/50/59,94/
  60/119,88/120 Гц (CTA)
 • 3840×2160@60/120 Гц (CVT)

 


Функція компенсації нерівномірності

Так


Крок пікселів

Г×В: 0,15525×0,15525 мм


Поверхня

Загартоване скло з травленням AG від краю до краю


Яскравість

400 кд/м² (типово)


Відображувані кольори (максимум)

1,07 млрд (30-розрдяні кольори)


Коефіцієнт охоплення колірної гами

 

 • DCI-P3 98 % (CIE 1931) (типово)
 • Adobe RGB 99 % (CIE 1931) (типово)
 • Сертифікати відповідності Pantone and Pantone SkinTone

 


Співвідношення сторін

16:9


Кути огляду

В×Г: 178° (89°/89°) × 178° (89°/89°) (типово)


Коефіцієнт контрастності

1000:1 (типово)


Час відгуку

10 мс (типово)


Перо

Wacom Pro Pen 3


Технологія пера

Технологія електромагнітного резонансу


Чутливість до натиску

8 192 рівнів


Кут нахилу

60°


Розділність

5080 ліній/дюйм


Тип

Чутливе до натиску, бездротове, без потреби в елементах живлення


Перемикачі

3 або 0 бічних перемикачі


Змінні наконечники

10 шт.


Сумісність та підключення

Вимоги операційних систем

 

 • PC: Windows 10 або пізніша (з останнім пакетом оновленнь / остання збірка)
 • Mac: macOS 10.15 або пізніша (останнє оновлення)

 


Апаратні вимоги

 

 • USB-C-порт з альтернативним режимом DisplayPort*, порт HDMI* або порти DisplayPort та USB-A
 • Інтернет-доступ для завантаження драйвера
*Порти на хост-комп'ютері 3840×2160@120 Гц для відображення максимальної роздільної здатності на Wacom Cintiq Pro 27

 


Порти підключення

 

 • 1 mini DisplayPort
 • 1 HDMI
 • 2 USB Type-C
 • 1 USB-A
 

 


Комплектація та аксесуари

Комплектація

 

 • Дисплей Wacom Cintiq Pro 27
 • Перо Wacom Pro Pen 3, 2 додаткових хвати, 3 додаткові накладки на кнопки та балансир
 • знімний тримач пера, 10 змінних наконечників (5 стандартних, 5 повстяних) та інструмент для зняття наконечників
 • Кабель USB-C — USB-C (1,8 м)
 • Кабель USB-C — USB-A (1,8 м)
 • HDMI-кабель (1,8 м)
 • Кабель Mini DisplayPort — DisplayPort
 • Адаптер живлення
 • Кабель живлення (1 м)
 • Коротка інструкція користувача

 


Завантажуване програмне забезпечення / Пропозиції

 

 • CLIP STUDIO PAINT EX
 • MASV 

 


Додаткові аксесуари

 

 • Підставка Wacom Cintiq Pro 27 Stand
 • Wacom Pro Pen 3
 • Додаткова поличка Wacom Cintiq Pro Extension Table
 • Змінні наконечники
 • Пера попередніх поколінь (Pro Pen 3D, Pro Pen slim, Classic, Art, Pro Pen 2)
 • Колориметр Wacom Color Manager