Wacom для запису ідей

Коментарі

Напрочуд просто: виявивши щось, що слід запам'ятати, відзначте це за допомогою стилуса Bamboo і створіть замітку та посилання на сайт. І зробіть це з легкістю.

Зробіть свій день кращим

Як розширити можливості роботи з матеріалами в форматі PDF? Якщо цю роботу можна зробити більш інтерактивною на вашому iPad? Яким чином ви фіксуєте найважливіші ідеї або додаєте власні імпровізовані замітки?

Якщо ви працюєте на мультимедійному планшеті зі стілусом Bamboo, перед вами відкривається цілий світ можливостей. Уявіть, що ви сидите в лекційному залі університету. Ви збираєтеся використовувати iPad для відправки електронного листа другові або, може бути, для створення позначок на лекційних PDF-слайдах.

Хіба не чудово було б чітко зазначити основні моменти або записати свої ідеї прямо на лекційних слайдах? Стилус Bamboo fineline підтримується провідними додатками для розмітки PDF-файлів. З його допомогою можна робити позначки і коментувати прямо на екрані, а також легко ділитися своєю думкою. Це перо дозволить вам перетворити iPad у високоточний навчальний пристрій і ефективний планшет для спільної роботи з використанням хмарних служб Wacom.

annotate-ipad-detail

Розширення читацького досвіду

Ніколи не втрачайте чудову думку, особливо якщо ви знайшли її в хорошій книзі. Просто підкресліть її на екрані за допомогою стилусу Bamboo. Це так само легко, як провести жовтим маркером по папері. Більше ніщо не завадить вашому цифровому читання. Якщо ви хочете зробити перерву, відзначте останнє слово і продовжите потім читання з цього місця.

annotate-bamboo-duo-notes

Відзначте будь-який елемент iPad так, як ви хочете

Поради та рекомендації сильно спрощують життя. Тому відзначте те, що слід запам'ятати, на сенсорному екрані за допомогою одного з підтримуваних додатків розмічування PDF. Якщо ви хочете залишити коротке повідомлення друзям, просто запишіть його на аркуші з паперового блокнота і прикріпіть в будь-якому місці. Bamboo Stylus duo — унікальні можливості завжди під рукою.