Wacom для запису ідей

Спільна робота

Працювати разом дуже захопливо. І навіть ще краще при використанні Bamboo Stylus. Працюйте в офісі, вдома або в будь-якому іншому місці за вашим вибором. Тепер ви легко можете робити позначки в текстових документах та інших цифрових ресурсах, якими обмінюєтеся з колегами. Чітко позначте те, що хочете змінити, покажіть те, що хочете підкреслити, і ясно викладіть свій задум. Так, підтримуйте зв'язок за допомогою виразних засобів.

Передавайте кожну деталь

Електронна пошта або телефонний дзвінок — не завжди найефективніший спосіб досягнення мети. Виберіть наочніший і індивідуальніший спосіб спільної роботи: використовуйте стилус Bamboo fineline. Накидайте свої ідеї на iPad, відправте їх партнеру та отримайте його відгук. Bamboo fineline надає безкоштовний доступ до хмарних служб Wacom, підтримує безліч додатків для спільної роботи та відкриває нові можливості для спільної роботи на планшеті. Обмінюйтеся найдрібнішими подробицями — зробіть вільним свій бізнес або процес навчання.

collaborate-ipad-write

Поділіться посмішкою

Так важко обійтися словами, коли хочеться разом посміятися. Bamboo solo або Bamboo duo стане вашою чарівною паличкою для приємного спілкування. Зробіть знімок за допомогою смартфона, легко додайте на нього власний штрих за допомогою стилуса та відправте другу. І чекайте реакції.

collaborate-ipad-message

 

Гарний з усіх боків

Зробіть улюблені програми для спільної роботи зручнішими. Використовуючи стилус Bamboo, ви можете запрошувати друзів за допомогою цифрової рукописної замітки, прикріпленою до фотоповідомлення. Крім того, ви можете написати особисте повідомлення на флаєрі та відправити його зі смартфона або планшета. Відчуйте особисту свободу, завжди залишаючись на зв'язку.