Wacom для записування ідей

Створення нотаток

Виключні можливості для нотаток. Зробіть сенсорний екран своїм особистим записником. Записуйте свої ідеї від руки. Це так просто і вигладає точно, як робота ручкою на папері.

Тонка ручна робота

Уявіть, що читаєте книгу та робите записи прямо на полях. Або відкриваєте новий паперовий записник і робите перші позначки чорнилом. І те, й інше можна робити на iPad замість паперу. Це блокнот з необмеженою кількістю сторінок.

Стилус Bamboo fineline не лише підтримує провідні додатки для створення заміток — він надає найточніші можливості писання від руки, які існують для сенсорного екрану. При писанні ви відчуваєте себе абсолютно природно, а результати виглядають реалістично аж до найдрібніших деталей. Будь то ділова замітка або приватне повідомлення, — відкрийте для себе ступінь точності, від якої вже ніколи не захочеться відмовитися.

notes-air-ipad

Плавність і легкість

Нелегко все тримати в голові, будь то семінар, університетська лекція або швидкоплинний порив натхнення. Розслабтеся — стилус Bamboo дозволяє вам легко та швидко записувати все, що потрібно запам'ятати. Зробіть свій мультимедійний планшет справжнім планшетом для письма: записуйте все від руки, як за допомогою ручки, зберігаючи власний стиль.

notes-ipad-bamboo-duo

 

Пишіть з кожного боку

Інший раз робота на планшеті просто не має сенсу. Іноді замітки, які необхідно створити, потрібно записувати на готовому шматочку паперу. Так навіщо носити з собою кілька речей для письма, коли можна використовувати один стилус для всіх завдань. Працюйте на iPad, мультимедійному планшеті або по-старому, з використанням чорнила на папері. У будь-якому випадку ви відчуєте всі переваги ергономічного і першокласного стилуса Bamboo. Це непередавані відчуття.