Wacom для дизайну

Одяг, мода та іграшки за приклад

Що спільного між модою, спортивними автомобілями та розумними іграшками? Головним чином те, що всі вони були створені талановитими людьми на призначеному для творчості перовому дисплеї або планшеті Wacom.

Інновації починаються звідси

Можливо, вас здивує, що в багатьох школах мистецтва і дизайну для викладання профільних предметів використовуються новітні інструменти Wacom. Можна знайти цілі лабораторії, обладнані чудовими широкоформатними дисплеями Cintiq Pro. Учні також працюють на новітніх перових планшетах Intuos Pro.

Однак тут прищеплюють також уміння користуватися технологією. Їхні випускники швидше пораються з роботою, ефективніше взаємодіють з колегами та створюють видатні проекти. І компанія Wacom грає в цьому процесі свою роль.

fashion-car-lineart

Технологія на службі у дизайну

Компанія Wacom знаходиться на передньому краї процесу проектування та може багато чого розповісти про результат роботи дизайнера, адже мета первісного проекту — створення двовимірної концепції та творче виконання дизайнерського задуму.

Професійні продукти Wacom вже інтегровані з усіма програмними додатками, які користуються популярністю серед дизайнерів. У поєднанні з перовим дисплеєм або планшетом Wacom ці додатки — оптимальне рішення для використання чутливого до натиску пера Wacom.

Зручна ергономічна конструкція пера Grip Pen або Pro Pen від Wacom, яким можна малювати прямо на екрані Cintiq Pro, відкривають величезні можливості для роботи з паперовими носіями, зберігаючи при цьому всі переваги цифрових носіїв. Плавні, чіткі лінії. Тонкі нюанси в деталях. Різновиди глибини кольору. А також можливість працювати з шарами в форматах, не зачіпаючи вихідні дані, що дозволяє швидко і легко вносити зміни.

Зображення: © Runciman Concepts
fashion-computer-sketch

Підтримка роботи з 3D-графікою

При переході процесу проектування в тривимірний простір багато творчих людей вважають за краще використовувати перо для створення природного відчуття і комфорту при роботі з 3D-додатками. Ви отримуєте можливість об'єднати двовимірну та тривимірну графіку. Моделюйте те, що легко змоделювати, і малюйте те, що легко намалювати, наприклад, складні криві і геометричні фігури, розпис за допомогою зразків пензлів, текстури, матеріал, межі деталей і кольору.

Коли необхідно представити кінцевий продукт в області архітектурного проектування або дизайну одягу, унікальні можливості продуктів Wacom допоможуть вам додати всі необхідні деталі: оточення, архітектурну панораму, людей і зображення, в яких показаний стиль життя, — щоб привернути увагу клієнта і домогтися успіху.

Професійні продукти Wacom і ваш талант — це основи, за допомогою яких можна створювати видатні проекти в галузі дизайну, моди і архітектури.

fashion-wacom-multitouch

З технологією мультидотику дизайн стає мистецтвом із зануренням

Удосконалені програмні рішення Autodesk, Corel, Toon Boom, а тепер і Adobe, підтримують жести мультидотику як невід'ємну частину перового дисплея Wacom. Тепер ви можете працювати ефективніше, використовуючи перо однією рукою і одночасно змінюючи масштаб, панорамуючи зображення та повертаючи полотно іншою рукою. Ви повністю поринете в свою роботу. Клавіші швидкого доступу на екрані і наша запатентована технологія ExpressView зроблять вашу роботу ще продуктивнішою.

fashion-clothing-sketch

Дизайн важливий. Ефективність теж має значення

Дизайн. Ваші ідеї. Ваші здібності до візуалізації і творчості. Все це має значення. З'єднайте свій творчий хист з інструментами від Wacom. Спростіть собі завдання збереження природного, наочного стилю. І економте свій час, використовуючи інструменти для підвищення ефективності, запропоновані перовим дисплеєм Wacom — наприклад, програмовані клавіші швидкого доступу ExpressKeys, сенсорні смужки Touch Strip, колові меню та бічні перемикачі пера. Всі ці інструменти сприяють підвищенню ефективності та продуктивності.

Тому в школах мистецтва і дизайну учні знайомляться з інструментами Wacom ще на початку процесу навчання. Скористайтеся всіма перевагами інструментів, які знаходяться у вашому розпорядженні.

Зображення: Wangsong