Wacom для малювання

Натхнення для анімації та ігор

У двовимірному світі концептуального мистецтва, розробки персонажів, розкадровки, матованого живопису та інших сферах творчі фахівці отримують істотні переваги при роботі з перовими дисплеями Wacom. Незалежні студії та великі компанії використовують їх разом зі складним програмним забезпеченням для отримання якісніших результатів.

Чому творчі люди вибирають Wacom?

Припустимо, вам відомі основи. У продуктах Wacom для професіоналів передбачено 8192 рівня чутливості до натиску та 60 градацій нахилу, і це не враховуючи традиційні пензлі. Багато додатків для роботи з зображеннями (Adobe, Autodesk, Corel, Toon Boom і т. д.) підтримують такі функції Wacom, як розпізнавання пера та чутливість до натиску. У більшості цих додатків також є розпізнавання жестів. Пориньте з головою зануритися в роботу на дисплеї або планшеті Wacom з підтримкою мультидотику.

У двовимірному світі професійного створення концепцій, розкадровки та розробки персонажів є ще більше можливостей для створення історії.

animation-werewolf

Результати. Результати. Hезультати

Розробка концепції — це швидкість, ітерації, спільна робота і подолання труднощів. Ризикнемо припустити, що вам захочеться оптимізувати робочий процес, підвищити його продуктивність і відчути задоволення від отриманих результатів.

Цією причини досить, щоб зрозуміти, чому все менше людей працює з аналоговими паперовими носіями. Більшість не хоче неефективно витрачати час на малювання, сканування, перевірку і переробку робіт. Навіть студенти, що освоюють графічні програми, охоче починають використовувати продукти Wacom і таким чином готуються до майбутньої діяльності в сфері ігор, комерційної анімації, ілюстрування і анімаційного дизайну.

Зображення: © Rayce Bird
animation-wacom-pen

Чутливість до натиску дарує свободу

При використанні перових дисплеїв Wacom ви зможете управляти пером з високою точністю прямо на екрані. І все це відволікаючись від створення розкадрувань, персонажів або концепцій середовища. Використовуйте свій улюблений пензель, щоб створити шаблон персонажа, до якого потім можна застосувати вищу роздільність та розмір пікселя для збільшення масштабу та додавання дрібних деталей. Працюючи з чутливим до натиску пером, ви можете перебирати інструменти з функціями пензля в програмному забезпеченні Adobe Photoshop, регулюючи тремтіння, прозорість і рух пера — параметри, що задаються у відповідь на найменші зміни натиску. Натисніть сильніше, щоб проникнути вглиб, або звільніть тиск, щоб попрацювати з деталями та змішати кольори.

animation-wacom-multitouch

Що дозволяє робити технологія мультидотику

Вдосконалені програмні рішення Autodesk, Corel, Toon Boom, а тепер і Adobe, підтримують можливості мультисенсорного інтерфейсу Wacom як невід'ємної частини сучасного перового дисплея. Тепер ви можете працювати більш ефективно: тримати перо в одній руці і одночасно змінювати масштаб, будувати панорами або повертати полотно іншою рукою. Ніщо не відволікатиме вас від роботи. А клавіші швидкого доступу на екрані і технологія ExpressView зроблять процес ще продуктивнішим.

animation-sculpting

Від двомірної концепції до скульптури

Для того, щоб створювати малюнки оригінальної двовимірної концепції, маючи на увазі тривимірну скульптуру, як правило, необхідна командна робота. Щоб помістити об'єкти в засіб тривимірного моделювання, потрібно зафіксувати кожен кут і кожен рух персонажа, а для цього потрібно створити реалістичну двовимірну версію. Намалюйте свого персонажа і починайте обертати його, щоб отримати кілька видів: зверху, знизу, збоку і на три чверті. Так ви зможете вивчити тривимірну проекцію і відразу отримати зворотний зв'язок — вам не буде потрібно робити начерки кількох видів, сканувати їх і відправляти учасникам команди.

Зображення: Mario García Arévalo
animation-companion

Беріть свої інструменти для творчості з собою

Робота в русі повинна бути відповідно організована. Якщо ви з клієнтом приїхали на об'єкт або просто зустрічаєтеся «на нейтральній території», ви можете спростити частину спільної роботи за допомогою Cintiq Companion — дисплея з високою роздільною здатністю з лінійки Cintiq з повноцінною оболонкою Windows 8 в тонкому, легкому корпусі. Це перший планшет для творчості, створений для тих, хто працює «на ходу»: перовий дисплей з високою роздільною здатністю, доступом до Wi-Fi, двома камерами для відеоконференцій і спілкування через Skype і іншими можливостями потужного комп'ютера Intel.

Продукти Wacom

Cintiq Pro 16

Професійний перовий дисплей для всіх видів графічних робіт (15,6″, 4K, мультидотик)

87 005 ₴