Wacom для малювання

Мистецтво на iPad

Ваш iPad здатний на більше. Завдяки Intuos Creative Stylus 2 перед вами відкривається безліч творчих можливостей. Вам сподобається тонкий наконечник і те, як чутливий до натиску стилус лежить у вашій руці. Вся гамма можливостей в одному iPad. Малюйте. Створюйте ескізи. І цілі полотна.

mobile-woman-cartoon-ipad

Творче мислення та дух

Що ви робите, коли у вас з'явилася ідея? Берете олівець або ручку, відкриваєте блокнот і — малюєте. Тепер те ж саме можна робити на iPad. Вам допоможе Intuos Creative Stylus 2 — чутливий до натиску стилус з тонким наконечником від компанії Wacom.

Якщо ви використовуєте стилус з такими програмами, як Procreate або SketchBook Pro для iPad, перед вами тут же відкриваються нові горизонти. Завдяки йому ви зможете скористатися наявними можливостями цих програм по максимуму. Перо призначене для додатків, які цифрові художники використовують разом з інтерактивним дисплеєм Cintiq і графічним планшетом Intuos Pro від Wacom, тому працювати з ним буде зручно. Якщо ви вже знайомі з продуктами Wacom, то будете почувати себе як вдома, навіть якщо замість робочого столу у вас тільки iPad.

mobile-women-cartoon

Здійсніть усе, що задумали

Хочете накласти мазки в стилі імпресіоністів? Відіграєте власного персонажа манґи? Використовуйте наш інструмент і будьте впевнені, що результат вас не розчарує! Тонкі лінії лягають в начерк краще, ніж при використанні звичайного стилуса.

Експериментуйте з насиченістю та товщиною ліній, а також з найтоншими відтінками кольору, просто міняючи силу натискання на стилус. Мазки виглядають абсолютно природньо завдяки комбінації тиску і нахилу. Ви не повірите своїм очам. Деякі програми навіть розпізнають долоню на екрані iPad. Ваш стилус — єдине, що залишає слід. Ми подбали про все.

Зображення: © Arnold Pander
mobile-software-icons

Кожному пензлю потрібне своє полотно

Художники сьодо вибрали рисовий папір, Рембрандт наносив фарби на полотно, а в розпорядженні сучасних голлівудських художників складне програмне забезпечення. Навіть для графіті потрібна відповідна стіна! Для роботи над художніми проектами в світі iPad є Intuos Creative Stylus 2. Ми співпрацюємо з безліччю розробників додатків, так що вам буде з чого вибрати.

Intuos Creative Stylus 2 працює з багатьма програмами. У провідних програмах для творчості є вбудована підтримка функцій Intuos і кнопок швидкого доступу. Вам напевно знайомі деякі з них: Procreate, SketchBook Pro, ArtRage і Bamboo Paper.

mobile-city-sketch-ipad

Ловіть натхнення

Не важливо, де спіткало вас натхнення — на природі за мольбертом або вдома на дивані. Тепер ви можете робити начерки, малювати та писати картини на своєму iPad за допомогою повного набору цифрових інструментів. Робіть все, що захочете: Intuos Creative Stylus 2 вам по допомогу.