Wacom для малювання

Малювати в стилі манґи легко

Незалежно від того, який стиль вам до душі — веселий, лякаючий і т. д. — вам сподобається малювати манґу за допомогою продуктів Wacom. Багато художників популярних книг і коміксів в цьому жанрі розповідають свої історії за допомогою перового планшета або дисплея Wacom. Просто візьміть всі необхідні інструменти і оживіть своїх персонажів.

Ідеальне рішення саме для вас

Створювати манґу і комікси дуже весело! А за допомогою правильних інструментів ви зможете втілити свої ідеї в реальність і отримати приголомшливі образи. Це набагато простіше, ніж ви думаєте — просто підключіть Intuos Manga до комп'ютера.

manga-girl-comic

Малювання та створення начерків на інтуїтивному рівні

Планшет Intuos Manga об'єднує свободу звичайної ручки та зручність цифрових носіїв. Чутливе до натиску перо відтворює природні мазки пензля, немов би ви малювали на папері. Нескінченна безліч цифрових пензлів, кольорів і ефектів завжди у вас під рукою. Вам не доведеться часто міняти витратні матеріали та очищати робочий стіл. Ескіз, чорнило та колір — все це за допомогою одного інструмента.

Зображення: © Ranchi Okosama
manga-wacom-computer-revisions

Виправляти тепер ще простіше

При роботі з чорнилом вносити виправлення досить важко. Але тепер редагувати зображення стало простіше. Змініть зовнішність персонажа або світ, який його оточує. Міняйте порядок панелей, копіюйте або видаляйте їх. Вам не доведеться починати все з початку.

А потім опублікуйте свої малюнки у вашій улюбленій інтернет-галереї або соціальній мережі, наприклад в Pixiv або deviantART.

manga-kimono

Подальші дії

Продовжуйте працювати над своїми проектами. Оволодівши малюнком на планшеті, ви готові до наступного етапу. Створюєте власні історії? Вдосконалюйте їх за допомогою цифрового редагування та ефектів. Робите анімацію для своїх творів? Імпортуйте та перетворіть свої малюнки у формат векторної графіки, з якою зручно працювати. Чи працюєте над графічним романом? Відстежуйте всі лінії сюжету за допомогою спеціальних файлів. Intuos Manga — ваша підтримка на кожному етапі цього шляху.

Хочете стати професіоналом? Практика — ось шлях до досконалості. Професійні художники коміксів вибирають продукти Wacom через їх універсальність, якість і простоту використання. Відкрийте для себе дисплеї з лінійки Cintiq, і ви отримаєте доступ до великого набору професійних функцій.

Зображення: © Nokko
manga-software-icons

Програми для створення манґи

Планшет Intuos Manga сумісний з програмами, які ви використовуєте для вирішення творчих завдань. Всі лінійки програм для роботи з зображеннями, включаючи Celsys, Adobe, Corel, відмінно працюють з продуктами Wacom.

І звичайно, додатки для творчості повністю підтримують сенсорні та чутливі до натиску функції Wacom. Компанія Wacom співпрацює з провідними ілюстраторами та мультиплікаторами, створюючи такі інструменти, яким вони довіряють реалізацію своїх художніх задумів.

manga-ying-yang-couple

Ідеальне рішення

Звичайно, ви можете малювати не тільки манґу. Перові планшети Wacom підходять для всіх видів мультимедійного контенту. Йдіть за своїм натхненням: створюйте малюнки, начерки, картини, дизайн-об'єкти та багато іншого. Ви переконаєтеся, що Intuos Manga — це те, що потрібно для ваших персонажів, історій і для вас самих.

кредит изображения: Miyo

Продукти Wacom

Intuos

Комплект з перового планшета середнього рівня та програм для малювання, фоторетуші та анімації

від 4 437 ₴