Цифрове малювання та створення ескізів

Живопис, малювання, фотомонтаж, створення ескізів — що б ви не обрали, працювати на комп'ютері значно легше, якщо ви використовуєте перовий планшет Intuos.

Вдосконалюйте те, що створюєте

Взявши в руки перо, ви готові творити. Малюйте або створюйте начерки — ви самі обираєте потрібний інструмент. А як щодо пера, яке може перетворитися на пензель? Або навіть на магазин, повний фарб? На маркер, олівець, інструмент для додання фактури і розпорошуваних фарб? Швидше за все, ви вже здогадалися. Перовий планшет Intuos відкриває новий світ, розгортаючи перед вами універсальний цифровий полотно. Захоплюючий урок починається!

Sketch

Створено для творчості

Важко творити за допомогою миші — все одно що писати картини за допомогою каменю. Спробуйте перо, яке розпізнається комп'ютером і вашими улюбленими програмами, і ви побачите той же результат, що і при використанні реальних інструментів. Перовий планшет Wacom чутливий до дотику і точно передає ваші мазки, вловлюючи найменші зміни тиску. Він розпізнає кут нахилу пера і його обертання. Міняйте насадки, інструменти і кольору одним кліком. Wacom — те, що потрібно для творчості!

Зображення: © Yzabel
Software

Легко використовувати

Перовий планшет Wacom просто налаштувати та зручно використовувати. Підключіть його до комп'ютера через USB-порт або Bluetooth, встановіть програмне забезпечення і — готово. Планшет сумісний з більшістю знайомих вам художніх програм, а з планшетами Intuos ви отримаєте декілька чудових додатків безкоштовно.

lineart

Покажіть мені, з чого почати

Знімаєте пробу? Швидше за все, ви вже знаєте про сайти, де можна переглядати роботи інших користувачів, задавати питання і вивчати нові техніки. В такому випадку ви оціните пристрій Intuos, яке відкриє вам новий світ. Купуючи Intuos, ви інвестуєте в свій розвиток, адже разом з ним почнеться урок живопису, який триватиме вічно.

Створюєте ескіз для коміксів? Ви можете легко накидати свої задумки і розфарбувати їх, не втрачаючи часу. Любите живопис? До ваших послуг найрізноманітніші кисті і відтінки, які змінюються в залежності від сили натискання пера. За допомогою перового планшета Wacom ви можете зробити звичайні знімки більш виразними. Керуйте творчим процесом на новому рівні.

Цифрове середовище — найневибагливіше. Зробивши помилку, ви легко можете її виправити, і вам не доведеться починати з початку. Більше ніякого зім'ятого паперу і переповненого сміттєвого кошика. Натисніть кнопку «Назад», виправте помилку — і рухайтеся далі. Простіше не буває.

Зображення: © Yzabel
Girl F

Доступна професійна якість

Wacom задає стандарт для креативних планшетів. Обійдіть тисячі студій по всьому світу, і ви всюди зустрінете наші пристрої. Серед них є те, що потрібно саме вам. Intuos — широкі можливості за доступною ціною.

Універсальне перо і планшет так само точні, як і реальні інструменти. Працюйте де завгодно. Надихайтеся. Обмінюйтеся ідеями. Словом, робіть те, що любите найбільше: творіть.

Зображення: © Yzabel

Продукти Wacom

One by Wacom

Перовий планшет з базовою функціональністю для роботи з цифровою графікою та фотографією. Простіше не буває.

від 3 473 ₴

Intuos

Комплект з перового планшета середнього рівня та програм для малювання, фоторетуші та анімації

від 4 437 ₴