Wacom для малювання

Досягайте мети з Wacom

Економія часу без втрати точності, контролю і якості: саме це приваблює ілюстраторів і художників в рішеннях Wacom. Ваші улюблені програми вже оптимізовано для роботи з функціями, чутливими до натиску, тому ви можете створювати начерки і малювати так, як звикли і з високою точністю

Малюйте, пишіть картини та переміщуйтеся швидше

З точки зору функціональності, цифрові інструменти залишають далеко позаду традиційні носії. Наприклад, ви можете швидко задати розмір полотна, додати шари, колір і світло, а також легко виправити помилки або прибрати плями з допомогою ластику. Чутливі до натиску функції, які стали невід'ємною частиною безлічі додатків Adobe, помітно прискорять роботу: вибирайте улюблені пензлі та регулюйте ширину ліній і їхню прозорість, просто натискаючи на планшет. А завдяки підтримці жестів мультидотику ви можете спокійно переміщатися цифровим полотном у процесі роботи.

illustration-profile-silhouette

Поверніть «стиль» в ілюстрації та картини

У додатках Adobe Photoshop та Illustrator можна створювати дизайнерські проекти за допомогою чутливих до натиску олівців і пензлів Adobe. Працюючи на перовому планшеті або дисплеї Wacom, ви можете задати потрібну ширину ліній і прозорість, просто змінюючи силу натиску на перо. Щоб внести останні штрихи та підвищити деталізацію ліній, збільшіть масштаб, згладивши краї.

Завдяки модулю пензлів в Adobe Photoshop ви можете наповнити кольором будь-яку фігуру та додати стилізовані ефекти за допомогою власних пензлів. Використовуючи пензель і пензель-пляму, ви отримуєте інтуїтивно зрозумілі засоби керування, що дозволяють намалювати товстіший контур, а потім перейти до тонших ліній у міру створення композиції. Ви також можете вільно зафарбовувати вибрані області, не зачіпаючи інші частини зображення.

Зображення: © Nancy Stahl
illustration-wacom-workspace

Працюйте обома руками

Завдяки підтримці технології мультидотику в додатках Adobe Photoshop і Adobe Illustrator ви можете працювати обома руками: в одній буде перо Wacom, щоб малювати, писати картини та робити начерки, а іншою рукою ви зможете змінювати масштаб, будувати панорами та повертати полотно. Wacom додає нові відчуття в цифрове мистецтво.

illustration-wacom-shortcuts

Зручні клавіші швидкого доступу для улюблених інструментів

Клавіші ExpressKeys, сенсорні смужки Touch Strip і спеціальні параметри для додатків, що представлені на перовому планшеті або дисплеї Wacom, дозволяють налаштувати швидкий перехід до інструментів, якими ви користуєтеся найчастіше (незалежно від програмного забезпечення). Для перемикання інструментів вам більше не потрібно витрачати час на блукання по меню. Тепер ви можете оптимізувати робочий процес і слідувати за натхненням, не відводячи очей від екрана і не випускаючи пера з руки.