Wacom для редагування

Використання Photoshop по максимуму

Ви використовуєте Adobe Photoshop або Photoshop Elements? Хочете покращити отримані зображення? Ми покажемо, як це зробити за допомогою перового планшета Wacom Intuos Pro.

Як можна доповнити можливості пензлів Photoshop за допомогою чутливого до натиску пера Wacom

Пензлі в Adobe Photoshop — чудовий інструмент. Коли ви підключаєте перовий планшет або дисплей Wacom до комп'ютера, програма розпізнає пристрій і відкриває ряд можливостей, які були недоступними раніше. Серед них — розпізнавання сили натиску на перо Wacom. Цю функцію використовують усі подібні до пензлів інструменти, включаючи засоби ретушування та коригування.

edit-girl-kitten-photo

Переваги перового планшета Wacom в Photoshop

Чутливі до натиску пера Wacom розпізнаються в більш ніж двома десятками інструментів і пензлів додатку Photoshop. За допомогою таких інструментів, як Clone Stamp («клонуючий штамп»), Healing Brush («пензель відновлення»), Layer Masks («маски шарів») і Adjustment Layers («коригувальні шари»), ви можете постійно коригувати експозицію колірної температури, тон, контраст і більшість інших характеристик зображення — і все це за допомогою зміни сили натиску пера при роботі з планшетом. Завдяки використанню чутливого до натиску пера Wacom ваші зображення будуть виглядати природнішими та органічнішими

Ознайомтеся з цим контрольним списком найбільш поширених завдань Photoshop, вирішення яких спроститься при використанні чутливого до натиску пера:

  • Ретушування інструментом «клонуючий штамп»: Завдяки чутливості до натиску цей інструмент ідеально підходить для непомітного видалення елементів та інших реалістичних і професійних ефектів.
  • Поліпшення застосування пензлів: Завдяки функції чутливості до натиску інструмент «Пензель» і м'який пензель можуть використовуватися для тонкої передачі відтінків шкіри, відображення блиску очей і пом'якшення інших елементів зображення.
  • Створення виділень: Інструменти виділення, які стосуються найбільш потужним засобам Photoshop, придбали більш високу точність при відображенні виділення на зображенні.
  • Завдання компонування: Завдяки функції Layer Mask («маска шару») та чутливого ​​до натиску пензля, природне та інтуїтивне використання масок допомагає створювати складові зображення, які виглядають дуже реалістично.
  • Адресне коригування шарів: Виконуйте за допомогою пензля коригування зображення та керуйте ефектом прозорості, регулюючи силу натиску на перо.

При виконанні всіх цих завдань у Photoshop ви можете визначати ступінь точності і можливості управління за допомогою чутливого до натиску пера Wacom.

edit-landscape-express-keys

Програмовані клавіші ExpressKeys

Програмовані клавіші ExpressKeys на перовому планшеті Intuos Pro приємно вас здивують і виявляться ефективним інструментом. Використовуючи клавіші ExpressKeys на планшеті, можна управляти багатьма функціями. З їхньою допомогою ви зможете вибрати пензель або запрограмувати для виконання більш складних завдань, таких як створення інвертованою маски шару. Якщо будь-яку дію можна виконати за допомогою сполучень клавіш, значить його можна запрограмувати і на клавішу ExpressKey. Крім того, ви можете налаштувати цілий набір параметрів клавіш ExpressKeys для кожної програми на вашому комп'ютері. Планшет розпізнає, яка програма використовується в даний момент, і відповідним чином змінює функції клавіш ExpressKeys.

Зображення: © Matt Kloskowski
edit-adobe-lightroom

Підтримка чутливості до сили натиску в Adobe Lightroom

Lightroom грає найважливішу роль при управлінні та редагуванні зображення в процесі роботи фотографа. Прислухаючись до порад своїх клієнтів, компанія Adobe включила використання чутливого до натиску пера в коригуючий пензель для полегшення процесу редагування в Lightroom.

Як і в додатку Photoshop, при використанні перового планшета Wacom в Lightroom ви отримуєте можливість точніше та акуратніше вносити редагування в свої зображення, завдяки чому ретушування виглядає реалістичнішим. Можливі приклади включають коригування яскравості очей і відображення кольору зіниць, проходження природним контурам об'єктів на фотографії, що дозволяє чіткіше виділити щоки і губи на обличчях персонажів.

edit-landscape-multitouch

Wacom проявляє краще в мультисенсорному інтерфейсі Photoshop

Нещодавно компанія Adobe реалізувала у Photoshop підтримку мультидотику, подібну до тієї, яка вже була в Adobe Illustrator. Багатопальцеві жести прискорюють процес роботи, дозволяючи вам швидше отримувати доступ до деталей для редагування і вносити необхідні зміни інтуїтивно зрозумілішим чином. Використовуючи інтегровані мультисенсорні можливості Intuos Pro та Cintiq від Wacom, ви можете легко «підчепити», збільшити або повернути зображення одночасно з внесенням коригувань пером Wacom.

Зображення: © Matt Kloskowski