Wacom для редагування

Робота з анімацією та відео

Процес редагування відео може забирати багато часу. Перові планшети Wacom Intuos Pro та перові дисплеї Cintiq пропонують інтуїтивно зрозумілий і зручний спосіб роботи з вашими улюбленими додатками, дозволяючи отримувати неймовірні результати за коротший час.

Прискорення робочого процесу

Редагування відеоматеріалу та додавання ефектів

Працюйте ефективніше та швидше в таких додатках, як Adobe Premier Pro та Adobe After Effects, щоб переміщатися по фрагментах зображення, вибирати потрібні епізоди, підрізати кадри, збирати чорновий варіант для подальшого редагування та створювати оптимальний покадровий ряд. Використовуючи перо Wacom, ви можете швидко поміняти розташування і послідовність фрагментів, внести невеликі або значні зміни в якість кольору та скоригувати переходи для ключових кадрів.

video-computer-editing

Фокусуйтеся на точності та тримайте все під контролем

Завдяки чутливому до натиску перу ви отримаєте ширші можливості для контролю та забезпечення точності при покадровому редагуванні, ротоскопуванні та мет-пейнтінґу. Після імпорту проекту в After Effects ви зможете використовувати клонуючий штамп, відновлюючий пензель, маски шарів і коригувальні шари для вибіркової зміни колірної температури, експозиції, тону та контрастності, в залежності від сили натиску на перо Wacom. Незалежно від того, вносите ви коригування в колір для всієї послідовності зображень або намагаєтеся створити фігури на основі сплайнів для забезпечення більшого контролю над ізольованими елементами, чутливе до натиску перо завжди допоможе вам забезпечити точність і контроль при роботі з об'єктом.

Зображення: © Izzy Combs
video-wacom-expresskeys

Прискорте свій робочий процес, не жертвуючи якістю

Створення роботи, що має бажаний настрій і зміст, починається з імпорту сотень кліпів, вирізання з них потрібних фрагментів, зміни послідовності кліпів, внесення коригувань в колір, додавання масок переходу та графічних елементів зовнішнього руху. За допомогою нашого перового планшета ви можете прискорити цей процес, використовуючи інструменти Wacom для підвищення продуктивності, наприклад сенсорне кільце Touch Ring і клавіші ExpressKey. Використовуйте сенсорне кільце Touch Ring для покадрового протягування та зворотно-поступальної прокрутки відео і виконуйте часто використовувані команди натисканням однієї-єдиної кнопки ExpressKey замість складного поєднання клавіш на звичайній клавіатурі. Так ви зможете витрачати менше часу на навігацію в програми і зосередитися на вирішенні своїх головних завдань: створення історій.

video-paper-girl

П'ять причин для використання пера Wacom при роботі з відео

1. Ергономічність пера. Перо Wacom виключно зручне в роботі. Фахівці з редагування відео повідомляють нам, що використання пера знижує ризик придбання «тунельного синдрому», що викликається багаторазово повторюваними монотонними рухами.

2. Швидкість. Досвідчені редактори відеозображень розповідають, що вони стали працювати швидше та ефективніше.

3. Точність редагування. Деякі функції істотно розширюють можливості редагування, наприклад, функції чутливості до натиску спрощують перетягування кадрів з Premiere Pro в додаток After Effects і внесення коригувань при роботі з модулем пензлів Adobe.

4. Підвищення продуктивності. Багатьох користувачів дивувало, що використання ExpressKeys на графічних планшетах Intuos Pro і дисплеях Cintiq помітно підвищувало їх продуктивність. Просте програмування клавіш ExpressKeys, використовуваних в конкретному додатку, прискорює процес запуску функцій.

5. Задоволення від роботи теж має значення. Радість від роботи — дуже важливий фактор, незалежно від того, чи є редагування відео вашим основним заняттям, або це просто захоплення.

Зображення: © Darren Pasemko
video-hand-thunderbolt

Додавання анімації

Перовий планшет, безперечно, є найкращим вибором для створення анімації. Використання чутливих до натиску пер Wacom забезпечує інтуїтивно зрозумілі та зручні способи управління всіма елементами процесу малювання і анімації, починаючи з розкадровки та визначення опорного кадру і закінчуючи створенням персонажів, ріґінгом (підготовка 3D-моделі персонажа до анімації) і безпосередньо анімації за допомогою таких додатків, як Anime Studio або Toon Boom Studio.

Зображення: © Darren Pasemko