Wacom для освіти

Передове навчання мистецтву і дизайну

Пристрої Wacom Cintiq Pro та Intuos Pro пробуджують творчу наснагу та допомагають підготувати учнів, яких цікавить кар'єра в області мистецтва або дизайну.

Завданням вашої школи або програми навчання мистецтву є розвиток навичок учнів, розкриття їх потенційних можливостей і підготовка до успішної кар'єри в будь-якій обраній області, будь то анімація, розробка ігор, дизайн одягу або товарів, кіно, фотографія або графічний дизайн. Учням необхідна основа у вигляді перевірених часом навчальних планів і основоположних принципів. У той же час все більше важлива роль у сучасному світі відводиться технології. Перові планшети Intuos та Intuos Pro, перові дисплеї Cintiq та Cintiq Pro є ключовими елементами процесу навчання, в ході якого учні отримують необхідні знання та досвід.

Освоєння учнями, які вивчають мистецтво і дизайн, перових планшетів та дисплеїв, які використовують у своїй професійній діяльності провідні студії і агентства, підвищує їх свободу самовираження і прискорює творчий розвиток. Завдяки нашому перовому уводу учні можуть вільно працювати в будь-який обраної області: малювати, проектувати новий дизайн, створювати тривимірні моделі або редагувати фотографії. Використання в класі наших творчих продуктів може забезпечити найважливіші переваги.

  • Навчіть учнів працювати з продуктами, які вони використовуватимуть у своїй професійній діяльності.
  • Забезпечте учнів необхідними інструментами для створення виграшного портфоліо.
  • Зацікавте висококваліфікованих учнів найсучаснішим обладнанням.

Успіх учнів в програмі вивчення мистецтва багато в чому залежить від керівництва досвідченого викладача, його здатності знаходити контакт з учнями і підбадьорювати їх на шляху до мети. Мета компанії Wacom — допомогти вашим викладачам і студентам відділень мистецтва і дизайну домогтися максимально можливого успіху.

Продукти Wacom

Cintiq Pro 16

Професійний перовий дисплей для всіх видів графічних робіт (15,6″, 4K, мультидотик)

87 005 ₴

Cintiq Pro 27

Професійний перовий дисплей для всіх видів графічних робіт (26,9″, 4K, мультидотик)

87 075 ₴