Wacom для освіти

Раннє творче навчання

Відкрийте світ творчості юним учням, познайомивши їх з цифровим малюванням і живописом за допомогою наших планшетів Intuos і продуктів Bamboo Stylus.

Творчий потенціал є в кожному, і метою компанії Wacom є заохочення учнів до вивчення їх творчих здібностей. Такі заняття, як малювання та живопис, дозволяють учням творчо виразити себе, а також вивчити нові теми та ідеї. Вони також сприяють загальному розвитку. Завдання полягає в тому, щоб надихнути юних учнів, незалежно від їх здібностей, і допомогти їм знайти свій спосіб самовираження. Ми говоримо про те, щоб відкрити їм широкий канал для спілкування, щоб вони могли ділитися з іншими своїми ідеями і баченням навколишнього світу. Планшети Intuos і продукти Bamboo Stylus компанії Wacom в поєднанні з правильним програмним забезпеченням допоможуть учням розширити межі уяви.

Рухи олівця, ручки або пензля допомагають учням імпровізувати і вільно генерувати ідеї в ході творчого процесу. Але сучасні учні належать до цифрового покоління, і для них природньо розраховувати на використання технології. Wacom допомагає з'єднати відчуття від традиційних художніх інструментів — олівців, ручок і пензлів — з сучасною технологією. Щоб почати, просто підключіть планшети Intuos для малювання до Mac або ПК або скористайтеся одним з наших продуктів Bamboo Stylus на iPad або іншому мобільному пристрої.

Якщо ви хочете долучити художню творчість, наприклад, цифрове мистецтво і живопис, в інший навчальний курс в рамках розширеної програми з мистецтва, компанія Wacom допоможе вам.

Переваги

  • Немає ніякого паперу і жодних обмежень на розмір полотна. Учні можуть створювати стільки художніх робіт, скільки дозволить їх уяву.
  • Робота з пером Wacom викликає природні відчуття, як при роботі з олівцями, ручками або пензлями.
  • Учні можуть вільно творити, не боячись «помилок». На відміну від малювання фарбами на папері, при створенні цифрових робіт учні можуть скасувати те, що їх не влаштовує.
  • Цифрові носії можуть імітувати різні пензлі, матеріали і поверхні і підтримують безліч ефектів, так що учні можуть дійсно створити те, що побачили в своїй уяві.
  • Участь у творчих заняттях, таких як живопис, сприяє підвищенню загальної успішності учнів..

Продукти Wacom

One by Wacom

Перовий планшет з базовою функціональністю для роботи з цифровою графікою та фотографією. Простіше не буває.

від 3 473 ₴

Intuos

Комплект з перового планшета середнього рівня та програм для малювання, фоторетуші та анімації

від 4 437 ₴