Wacom для освіти

Інтерактивний клас

Дізнайтеся про рішення, які пропонує компанія Wacom для підтримки різних стилів викладання та методів навчання.

Продукти компанії Wacom дозволяють викладачам та учням спілкуватися візуально, обмінюватися новими ідеями та концепціями в режимі реального часу та виконувати колективну роботу. Кращі продукти Wacom з цифровим перовим уводом підвищують ефективність спілкування та обміну ідеями між викладачами та учнями за допомогою рукописних малюнків, схем, приміток і нотаток, навіть при використанні комп'ютерів і мобільних пристроїв. Продукти Wacom можна використовувати в різних освітніх моделях: для презентації в традиційному класі, при використанні моделі «перевернутого» класу, при проведенні сеансу дистанційного навчання або консультування або для роботи учнів над груповим проектом. Наші інтерактивні перові дисплеї, планшети та стилуси допоможуть перетворити сьогоднішнє цифрове навчальне середовище та підвищити його ефективність.

Навчальні заклади, від початкової школи до університету, реалізують різні стилі викладання та навчальні середовища відповідно до потреб учнів. І основним пріоритетом для них є більш активне залучення учнів до навчального процесу. Продукти Wacom підтримують активне навчання, дозволяючи викладачам і учням спілкуватися візуально, обмінюватися новими ідеями і концепціями в режимі реального часу і виконувати колективну роботу.

Використовуючи інтерактивні перові дисплеї Wacom, ви можете писати прямо на екрані поверх будь-якого наявного цифрового контенту, в точності як ручкою на папері. Немає нічого простішого і інтуїтивнішого. Наші планшети та дисплеї надають можливість миттєвого рукописного введення на будь-якому ПК або Mac. А наше сімейство продуктів Bamboo Stylus забезпечує вам комфорт і зручне управління при писанні на планшетах iPad або пристроях на базі Windows і Android.