Охорона здоров'я

Охорона здоров'я

Пацієнти і медичні фахівці відчувають переваги використання електронних пер

Оптимізуйте процедуру реєстрації та надання згоди, підвищуйте ефективність роботи з медичними картами і спілкування з пацієнтами, використовуючи для цього перо Wacom для заміток і малювання безпосередньо на екрані.

stu430-in-use-600-f

Підпис, замітки та малювання за допомогою електронного пера стає зручним для всіх без винятку

Пацієнти по заслузі оцінять форми реєстрації та підтвердження на планшетах для підпису і на перових дисплеях Wacom, оскільки електронне перо за відчуттями аналогічне звичайній ручці. Пацієнт може прочитати важливий текст на екрані та побачити свій підпис. Лікарні, що використовують процес реєстрації і підтвердження без паперу, економлять час і гроші, скорочуючи обсяг використовуваного паперу.

Протягом багатьох років лікарі та інші медичні працівники використовували ручку і папір для оновлення записів пацієнтів і опису їх стану, діагнозу та лікування за допомогою простих малюнків і коментарів. Малювання та письмо за допомогою електронного пера безпосередньо на екрані Wacom — це природний спосіб роботи з електронними медичними записами без відмови від зручного способу взаємодії з пацієнтами. Wacom робить цифровий світ схожим на реальний.