dtu1631-medical-650-f

Використовуючи перо, ви зможете легко й швидко управляти покажчиком у програмному забезпеченні для роботи з електронними медичними записами. Ваші очі направляють руку і перо саме в ту точку, яка вам потрібна. Електронне перо — це набагато природніший і зручніший спосіб роботи з програмним забезпеченням, ніж миша або трекпад. Пера Wacom використовують вдосконалені технології, але працювати з ними так само зручно, як і з ручкою на папері.

Перові дисплеї Wacom разом з програмним забезпеченням, яке додає в вашу систему електронних медичних записів можливості малювання, дозволяють лікарям природним чином малювати діаграми, робити нотатки й додавати коментарі безпосередньо до запису пацієнта.

Малювання та письмо за допомогою пера безпосередньо на екрані Wacom схоже на малювання на звичайному папері. Користувачі можуть швидко вносити зміни. Оскільки вся інформація зберігається в цифровій формі та доступна лікарям, консультації з ними можуть проводитися дистанційно. Записи також можна відправляти безпосередньо в аптеки для швидкого продажу ліків. Система електронних медичних записів з перовими дисплеями Wacom покращує взаємодію з пацієнтами, оптимізує час лікарів і підвищує загальну якість лікування.

healthcare-medical-records-f

Переваги системи електронних медичних карт

  • Підвищує задоволеність пацієнтів внаслідок більш швидкого оновлення їх карт.
  • Скорочує час, який лікар витрачає на введення медичних і технічних описів, за рахунок уведення заміток і малювання схем в медичній карті.
  • Покращує ефективність навчання пацієнтів і спілкування з ними завдяки малюнкам і нотаток на екрані.
  • Спрощує процеси взаємодії з пацієнтами завдяки виконанню реєстрації, внесення даних і виставлення рахунків в електронній формі.
  • Підвищує доступність інформації завдяки оновленню медичних електронних записів і надання до них загального доступу.
  • Підвищує можливості відповідності новим нормативним вимогам.
  • Усуває можливість втрати документів.
  • Перові дисплеї Wacom легко додаються до існуючих програмних систем електронних медичних карт (EMR).

Рекомендуемые продукты

DTU-1141

10,6-дюймовый цветной интерактивный ЖК-дисплей с разрешением 1920 x 1080.

DTK 1651

1920 x 1080 Full HD and color LCD pen display

DTK-2241

21,5-дюймовый цветной интерактивный ЖК-дисплей с разрешением 1920 x 1080.

DTH-2242

21,5-дюймовый цветной сенсорный перьевой ЖК-дисплей с разрешением 1920 x 1080.