Готелі

Готелі та курорти

Покращена реєстрація гостей за допомогою рішень для електронного підпису Wacom

Допоможіть своїм гостям і клієнтам заощадити час при заповненні документів і приділити більше часу відпочинку, а заодно скоротіть свої власні витрати.

dtu1031-healthcare-600-f

Використання планшетів або дисплеїв Wacom для підписів в системі реєстрації гостей дозволяє без праці спростити процедуру реєстрації та виписки, що економить час ваших гостей і гроші вашої організації. Після прибуття гостя адміністратор на стійці відображає відомості про бронювання або реєстрацію безпосередньо на екрані дисплея або планшета Wacom для підпису. Гість може переглянути ці відомості, підтвердити тривалість перебування і вартість номера, а потім поставити свій підпис електронним пером безпосередньо на екрані. Все так само, як при використанні ручки і паперу. Власноручний електронний підпис може бути збережена на сервері і використана пізніше для спрощення процедури виписки з використанням перевірки підпису. Гості можуть переглянути свої підсумкові рахунки і вибрати їх пересилання по електронній пошті замість друку. Цей процес є сучасним і безпаперовим, але разом з тим залишається зрозумілим і зручним для всіх гостей, незалежно від їхньої технологічної підкутості.

Фіксування власноручних електронних підписів стає простим і зручним завдяки планшетів Wacom для підпису, так як ці пристрої є невеликими і дуже надійними. Моделі з кольоровими екранами, коли вони не використовуються для підпису, чудово підходять для демонстрації спеціальних пропозицій.

hospitality-and-tourism-hotel-f

Переваги системи електронного підпису для готелів і курортів

  • Прискорює реєстрацію і заселення гостей, підвищуючи ступінь їх задоволеності.
  • Надає простий спосіб утвердження бронювання і змін.
  • Скорочує витрати, пов'язані з обробкою, скануванням, зберіганням і перевезенням паперу шляхом впровадження безпаперового документообігу з використанням електронних підписів.
  • Покращує доступність інформації за рахунок зберігання всіх документів в електронній формі
  • Збільшує число учасників програм лояльності завдяки цифровій гостьовій книзі.
  • Усуває можливість втрати документів
  • Покращує репутацію бренду як цифрового інноватора, що піклується про навколишнє середовище.

Рекомендуемые продукты

STU-430

4,5-дюймовый монохромный планшет для подписи с ЖК-дисплеем с разрешением 320 x 200.

DTU-1141

10,6-дюймовый цветной интерактивный ЖК-дисплей с разрешением 1920 x 1080.

DTK 1651

1920 x 1080 Full HD and color LCD pen display