Автомобілі напрокат

Агентства з прокату автомобілів

Оцифровування процесу підписання контрактів на стійках бронювання за допомогою електронних підписів

Допоможіть своїм клієнтам швидко відправитися в дорогу, скоротивши витрати вашої компанії, звільнивши місце в офісі і отримавши миттєвий доступ до електронних контрактів.

stu530-pen-700-f

Заповнення форм договору в трьох примірниках, попередньо надрукованих на великих гучних принтерах, відходить у минуле. Скільки часу було втрачено вашим агентством на пошук, отримання та доставку паперових договорів, коли відповідно до корпоративних правил була потрібна документація? Час, витрачений співробітниками, краще приділити обслуговуванню клієнтів і отриманню додаткового прибутку. Впровадження системи цифрових договорів з власноручними електронними підписами — це переваги цифрової інформації і пера, зручність якого оцінять ваші клієнти.

Фіксація власноручних електронних підписів стає простим і зручним завдяки планшетам Wacom для підпису, оскільки ці пристрої є невеликими та дуже надійними. Моделі з кольоровими екранами, коли вони не використовуються для підпису, чудово підходять для демонстрації спеціальних пропозицій.

Зокрема, інтерактивні дисплеї Wacom корисні для пунктів прокату автомобілів, так як дозволяють клієнтам докладно вивчити контракт і поставити свої ініціали, приймаючи або відхиляючи страховку, а потім поставити свій підпис безпосередньо на екрані за допомогою електронного пера.

Цей процес є сучасним і безпаперовим, але разом з тим залишається зрозумілим і зручним для всіх клієнтів незалежно від їх технологічної підкутості.

hospitality-and-tourism-rental-car-f

Переваги системи електронного підпису для пунктів прокату автомобілів

  • Прискорює процес затвердження угоди про прокат.
  • Усуває необхідність у використанні великих і гучних принтерів для друку договору.
  • Надає простий спосіб затвердження змін.
  • Скорочує витрати, пов'язані з обробкою, скануванням, зберіганням і перевезенням паперу шляхом впровадження безпаперового документообігу з використанням електронних підписів.
  • Підвищує доступність інформації за рахунок зберігання всіх документів в електронній формі.
  • Усуває можливість втрати документів.
  • Покращує репутацію бренду як цифрового новатора, що піклується про навколишнє середовище.

Рекомендуемые продукты

STU-430

4,5-дюймовый монохромный планшет для подписи с ЖК-дисплеем с разрешением 320 x 200.

DTU-1141

10,6-дюймовый цветной интерактивный ЖК-дисплей с разрешением 1920 x 1080.