Роздрібна торгівля

Роздрібні торгові точки

Електронні підписи економлять час і гроші

Власноручні електронні підписи все частіше використовуються для підписання договорів на обслуговування, угод про покупку, тверджень і заявок.

feature_layer_1141

Безпаперовий документообіг дозволяє швидко укладати угоди за допомогою підписів eSignature

Ми надали допомогу багатьом роздрібним торговцям і постачальникам послуг в області спрощення оформлення замовлень і сплати з використанням планшетів для підпису і необхідного програмного забезпечення або засобів розробки. Ми не тільки дозволяємо скорочувати витрати, пов'язані з папером, а й робимо все для того, щоб ваші клієнти оцінили економію часу, а співробітники мали більше можливостей підвищити продажі, наприклад, надаючи рішення по споживчому кредитуванню.

Компанія Wacom приділяє пильну увагу використанню наших пристроїв, зручності пера, нанесення чорнила, чіткості відображення тексту і чорнила на екрані, а також піклується про те, щоб пристрої добре вписувалися в інтер'єр і виглядали як нові. Всі ці фактори дозволяють не обмежуватися простими перевагами економії часу і грошей внаслідок переходу на безпаперовий документообіг. Вони підвищують престиж бренду вашої компанії як якісного постачальника послуг. Вибір планшетів і дисплеїв Wacom для підпису дозволить вашим клієнтам зрозуміти, що ваша компанія дбає про навколишнє середовище, цінує естетичний дизайн і надає послуги найвищого класу.