Споживче кредитування

Споживче кредитування

Підпис угод про споживчий кредит в точці продажу

Споживчі угоди, які підписуються в момент продажу в роздрібних магазинах, часто створюють додаткову робоче навантаження на персонал цих магазинів. Wacom eSignature допоможе звести до мінімуму паперову роботу.

stu300-in-use-600-f

У наш час споживчі кредити пропонуються та оформляються в пунктах обслуговування клієнтів, де люди купують дорогі товари, такі як машини, меблі та електроніку. У цих випадках продавець виступає для своїх клієнтів в ролі банківського службовця або кредитного брокера, щоб клієнтам не потрібно було додатково відвідувати філію банку. Для продавця це означає багато додаткової паперової роботи. Крім того, це означає необхідність в швидкому проведенні кредитної перевірки обслуговуючим банком, слідом за якою необхідно приймати рішення про прийняття або відхилення клієнтського запиту. Безпаперовий процес роботи з власноручними електронними підписами зменшує паперовий документообіг і економить час реселлера, яке можна приділити обслуговуванню нових клієнтів. Крім того, проста цифрова обробка всіх договорів і форм дозволяє швидко проводити кредитну перевірку без сканування, копіювання, передачі по факсу або поштою будь-яких паперів.

banking-consumer-finance-benefits-f

Переваги системи електронного підпису в сфері споживчого кредитування

  • Підвищує ефективність підпису та обробки кредитних угод в цифровому вигляді.
  • Спрощує процедуру затвердження кредиту.
  • Підвищує престиж бренду роздрібного торговця в якості цифрового інноватора і організації, зацікавленої в захисті клієнта від шахрайства.
  • Підтверджує зобов'язання роздрібного торговця щодо поліпшення обслуговування і підтримки довіри клієнта.

Рекомендуемые продукты

DTU-1141

10,6-дюймовый цветной интерактивный ЖК-дисплей с разрешением 1920 x 1080.