Зв'язок

Зв'язок

Електронні контракти зручні для операторів зв'язку і провайдерів

Тому багато операторів зв'язку, такі як Vodafone, Orange і Telefónica, інтегрували засоби електронного фіксації рукописних підписів в існуючі системи роботи з клієнтами.

stu530-pen-500-f

У секторі зв'язку безліч документів вимагають підписання, включаючи договори, зміни в плани надання послуг стільникового та фіксованого зв'язку, послуг Інтернету. Час, необхідний для передачі, перевірки та обробки цих документів вручну, — це час, який можна витратити на обслуговування клієнтів або підвищення продажів. Витрати пов'язані не тільки з часом, але і з витратами на обробку паперу, особливо в зв'язку з тим, що обсяги постійно зростають. Ваша організація може інтегрувати власноручні електронні підписи в існуючі клієнтські системи, що дозволить заощадити час і гроші. Час, яке варто витратити на прискорення підключення клієнтів або на надання більш високого рівня обслуговування.

Планшети для підпису Wacom — чудовий вибір для кіосків і місць з обмеженим простором для розміщення стійки. Забезпечуючи повнішу інтерактивну роботу, дисплей Wacom дозволяє клієнтам переглядати документи цілком, а також використовувати перо безпосередньо на екрані для заповнення форм та заявок за допомогою цифрового чорнила, а також для електронних підписів. За допомогою пера Wacom можна писати і малювати, як ніби ви використовуєте ручку і папір. Це є абсолютно для всіх.

telecommunications-f

Переваги системи eSignature в секторі зв'язку

  • Підвищує ефективність затвердження та авторизації клієнтських транзакцій.
  • Спрощує процес реєстрації облікових записів клієнтів.
  • Підвищує задоволеність клієнтів за рахунок створення швидких, безпаперових процесів при обробці транзакцій.
  • Усуває витрати, пов'язані з паперовими формами, такі як фінансові витрати, втрата продуктивності і витрати, пов'язані із захистом навколишнього середовища.
  • Спрощує процес ведення документації при подачі заявки на надання нової послуги або оновленні договорів.
  • Цифрові договори можна отримувати, оновлювати і підписувати електронно, тим самим швидше і простіше (в порівнянні з традиційним паперовим документообігом) створюючи надійні, обов'язкові до виконання угоди.
  • Підвищує безпеку конфіденційної інформації та ступінь дотримання політик конфіденційності, так як підробка електронних договорів з електронними підписами очевидна.
  • Підвищує задоволеність клієнтів і підсилює репутацію бренду як цифрового інноватора, що піклується про навколишнє середовище.

Рекомендуемые продукты

STU-430

4,5-дюймовый монохромный планшет для подписи с ЖК-дисплеем с разрешением 320 x 200.

DTU-1141

10,6-дюймовый цветной интерактивный ЖК-дисплей с разрешением 1920 x 1080.