Як зареєструвати продукт Wacom

Як зареєструвати продукт Wacom

Отже, ви стали щасливим власником новенького перового планшета або дисплея Wacom, з чим від душі вас вітаємо! Перед початком роботи залишається лише встановити драйвер і комплектне ПЗ — а для цього потрібно зареєструвати свою покупку. Ми розповімо, як пройти цю процедуру швидко та без проблем.

Етап 1. Реєстрація на українському сайті Wacom

Цей етап ми рекомендуємо пройти всім, хто зробив купівлю в магазині одного з офіційних партнерів Wacom в Україні. Так ви зайвий раз упевнитеся, що придбали не контрабандний товар, а офіційно ввезену техніку, і разом з нею — повний комплект сервісних послуг, включаючи безкоштовне техобслуговування на весь гарантійний термін і безкоштовну заміну несправного пристрою.

Купувати офіційну техніку Wacom вигідно! Дізнайтеся подробиці в спеціальній статті на нашому веб-сайті.

Отже, зайдіть на сторінку «Реєстрація продукту». У першому списку, що випадає, вкажіть, який пристрій ви реєструєте і потім заповніть інші поля форми: сфери своїх творчих інтересів, назву магазину, де купили пристрій, і дату покупки.

Обов'язково введіть серійний номер пристрою — його ви можете знайти на коробці, на чорній наклейці зі штрих-кодом, який позначений міткою Serial No.

Наклейка с серийным номером
Знайдіть на коробці штрих-код з текстом S/N або напис Serial Number на дні самого пристрою — поруч ви побачите серійний номер, необхідний для реєстрації.

Заповнивши інші поля, натисніть кнопку «Відправити». У відповідь на вказану електронну адресу ви отримаєте вітальний лист від менеджера «Компанії Новела».

Етап 2. Реєстрація на сайті Wacom.com

Для порівняно нових пристроїв Wacom процес реєстрації максимально автоматизовано. Вам лише потрібно завантажити зі спеціальної сторінки веб-сайту Wacom свіжу версію універсального драйвера, підключити до комп'ютера пристрій — і запустити програму-інсталятор драйвера, слідуючи її вказівкам. Це все.

Якщо ж ваш пристрій купувався вже досить давно і належить до одного з попередніх поколінь, — для реєстрації знадобиться так званий SBD-ключ. Він може бути надрукований на коробці пристроя, конверті компакт-диска або інструкції користувача — обов'язково поруч з написом Software Bundle Download (з англ. «завантаження програмного пакету»).

Зайдіть на сторінку account.wacom.com, і ви повинні увійти під своїм обліковим записом (якщо такого ще немає — зареєструйте новий). В особистому кабінеті, в меню зліва, натисніть на пункт «Реєстрація продукту» — та дотримуйтеся вказівок, викладених на сторінці. Для реєстрації самого пристрою вам знадобиться ввести артикул моделі, а для завантаження комплектного ПО — той самий SBD-ключ. Що де знайти і коли вводити — докладно розповідається на зазначеній сторінці вашого особистого кабінету.