Wacom для запису ідей

Замальовки

Іноді слів не вистачає. Переходьте на інший рівень! Беріть стилус Bamboo та малюйте все, що приходить у голову. Природне відчуття і відмінний результат.

Дайте волю уяві

Спілкування — не лише слова. За допомогою стилуса Bamboo ви можете повністю звільнити свою уяву: намалювати невелику карту для гостей, домалювати що-небудь на фотографії або зобразити у вигляді начерків свою ідею з перестановки меблів. Стилус Bamboo перетворює кожний сенсорний екран в цифровий блокнот для замальовок, неймовірно простий і зручний.

doodle-hello-sketch

Подвійні можливості для замальовок

Стилус Bamboo duo має дві сторони, для сенсорного екрану і для паперу. Це дозволяє вам легко робити будь-які начерки, де б ви не знаходилися, зберігаючи свій власний стиль. Замалювати ідею, що раптом прийшла на думку, часто набагато простіше, ніж намагатися пояснити все словами. Стилус Bamboo спрощує та прискорює обмін інформацією, надаючи вам обидві можливості: замальовки в цифровому блокноті і начерки в паперовій записній книжці.

doodle-fineline-ipad

Різниця в деталях

Стилус Bamboo дозволяє писати на iPad з точністю і найдрібнішими нюансами, що робить його прекрасним інструментом для начерків. Йдіть за своїм натхненням та замальовуйте всі свої ідеї, наприклад художні нариси, кругові діаграми для презентації або чорновий варіант нового пристрою. Отримайте можливості для створення цифрових ескізів, які виглядають так само точно, як і на папері.

Продукти Wacom

One by Wacom

Перовий планшет з базовою функціональністю для роботи з цифровою графікою та фотографією. Простіше не буває.

від 3 473 ₴