Wacom для дизайну

Спрощення роботи над графічним дизайном

Щоб встигати здати роботу в стислі терміни та виправдовувати очікування клієнтів, використовуйте перові планшети та дисплеї Wacom — природні та інтуїтивні інструменти, які прискорять творчий процес і допоможуть працювати в команді.

Творіть швидше, не жертвуючи якістю

Точність і повний контроль від перших штрихів до кінцевого проекту. Чим би ви не займалися — створенням концепції в Photoshop, розробкою елементів логотипу в Illustrator або плануванням дизайну сторінок — ви оціните ефективний та оптимально організований процес роботи з чутливим до натиску перовим планшетом. Взявши в руки перо, ви одразу помітите його переваги в порівнянні з мишею та трекпедом — ваша робота стане набагато приємнішою.

design-professional-office

Моделювання за допомогою Wacom в пакеті програм Adobe

Незалежно від вашої спеціалізації — реклама, дизайн, ілюстрації або цифровий контент — ефективність робочого процесу залежить від вашої здатності легко та зручно вводити елементи дизайну та формувати свої концепції.

У додатку Adobe Photoshop перові планшети Wacom активують чутливі до натиску функції в модулі пензлів Adobe. Ви помітите переваги при виборі масок і використанні натиску на перо для малювання і точної зміни світла і кольору. Змінюючи натиск на наконечник пера, можна посилювати чи послаблювати застосування «ефекту» або змішувати шари, щоб домогтися природності.

design-logo-concepts

Природне перо в Adobe Illustrator

Завдяки природній, ергономічній конструкції перо Wacom — кращий засіб створення цифрових ілюстрацій на комп'ютері. В Adobe Illustrator є низка інструментів, спеціально оптимізованих для перових планшетів Wacom. Інструменти з функціями пензлів, в тому числі пензель, пензель-пляма та ластик, використовують такі властивості пера, як чутливість до натиску, нахилу та іноді навіть обертання, наприклад, спеціальні інструменти типу розпилення символів і пластики. Використовуючи ці інструменти разом з перовим планшетом Wacom, дизайнери та художники можуть створювати довільні фігури та стилізовані візуальні ефекти.

Навіть у додатку InDesign дизайнери можуть за допомогою графічного планшета підвищити ефективність процесу проектування та роботи з об'єктами в макеті.

design-wacom-screen

Програми Adobe краще працюють разом з інструментами Wacom

Робота стає ще ефективнішою завдяки додаванню можливостей технології мультидотику в пакет програм Adobe CC, що включає додатки Illustrator і Photoshop. Використовуйте жести на мультисенсорной поверхні перового планшета або дисплея Wacom, щоб повернути полотно, змінити масштаб, панорамування зображення або застосувати практично будь-який навігаційний елемент однією рукою, працюючи при цьому пером в іншій руці. Плавність, природність і точність — все це одночасно.

design-wacom-pen

Вибір дизайнера

Щоб встигати здати роботу в стислі терміни і виправдовувати очікування клієнтів, використовуйте перові планшети та дисплеї Wacom — природні та інтуїтивні інструменти, які прискорять творчий процес і допоможуть працювати в команді.

Продукти Wacom

One

Перовий дисплей початкового рівня для всіх видів графічних робіт (13,3″, Full HD)

22 867 ₴