Wacom для редагування

Зробіть що-небудь веселе зі своїми фотографіями

Фотографії мають велике значення. Зафіксуйте момент. Подбайте про особливі зображеннях. Поділіться з друзями.

Редагування фотографій у дорозі

У наші дні все робиться на ходу, навіть фотографії. Ми прагнемо відобразити кращі моменти нашого життя, один за іншим. Так чому ж потім ці знімки просто накопичуються на жорсткому диску? Якщо у вас все відбувається саме так, скористайтеся перовим планшетом Intuos, який дозволяє легко перетворити розрізнені зображення в фотоальбоми, листівки, інсталяції або проекти на вашому комп'ютері.

photo-fun-computer-editing

Завдяки Intuos ви зробите приголомшливі фотографії

Редагуйте і покращуйте свої фотографії. Ви можете обрізати їх, коригувати, підвищувати якість і прикрашати. Це так просто, адже використовуючи графічний планшет і відповідне програмне забезпечення, ви отримуєте природні відчуття і свободу руху. Вражаюча якість зображення напевно справить враження на ваших рідних і друзів, а ваші найкращі знімки завжди будуть в центрі уваги.

photo-fun-photobook

Перший раз робите фотоальбом? Жодних проблем

Вам не потрібно бути знавцем технологій, щоб редагувати фотографії і створювати чудові проекти. Графічний планшет Intuos легко налаштовувати і зручно використовувати. Завдяки великому вибору графічних програм, таких як Adobe Photoshop Elements, ваші фотографії стануть ще кращими.

photo-fun-girls-popsicles

Що можна робити? Ви будете здивовані

Обрізати фотографії. Робити кольори яскравішими або насиченішими. Прибирати дрібні дефекти шкіри. Ретушувати або змінювати фон. Застосовувати ефекти. Прикрашати фотографії художніми елементами або написами від руки. Все можливо з Intuos. Використовуйте редаговані або нередактірованние фотографії для створення власного фотоальбому. Легко переміщуйте фотографії, текст і елементи оформлення за допомогою Intuos. Веб-сайти фотоальбомів пропонують широкий вибір альбомів усіх розмірів, форм і стилів. Надрукуйте кишеньковий альбом, фоліант в шкіряній палітурці або виберіть будь-який інший формат. Разом з Intuos у вас все вийде з першого разу.

photo-fun-teenagers-outdoors

Що ще я можу робити?

Щодня з'являються все нові можливості. Звичайно, ви можете робити святкові листівки та календарі, плакати та магніти. Але ж можна ще створювати візерунки, ковдри, футболки, прикраси, чохли для телефонів, сумки і багато іншого. Як буде виглядати ваша фотографія, якщо її надрукувати на акрилі, металі, склі або полотні? Створіть щось значуще саме для вас.

А може, зробити щось зовсім особливе з улюбленими фотографіями? Ви не обмежені фотосайтами. Скористайтеся Intuos, щоб створити те, що хочете. Напишіть особливий текст на весільній фотографії. Створіть серію знімків в стилі автоматичних фотографій. Створіть фотоетікеткі для подарунків. Побудуйте навколо зображень цілісний естетичний образ. Завдяки чутливому до натискання перу, що забезпечує реалістичні відчуття, процес створення став набагато легше.

Неважливо, як були зроблені знімки - на смартфон або цифрову дзеркальну камеру. Адже ви в будь-якому випадку зможете без проблем використовувати відзнятий матеріал для створення вражаючого проекту.

Продукти Wacom

Intuos

Комплект з перового планшета середнього рівня та програм для малювання, фоторетуші та анімації

від 4 437 ₴