Банки

Банки

Власноручний електронний підпис для розширення можливостей клієнта

Людський фактор — ось основна причина того, чому ваші клієнти воліють здійснювати банківські операції при особистій зустрічі з вами. Технології та засоби автоматизації здаються їм холодними і безособовими. Так не повинно бути.

stu430-in-use-600-f

При виборі рішення Wacom для електронного підпису контакт між людьми зберігається. Використання цифрового пера від компанії Wacom дуже схоже на використання традиційних чорнила і паперу, однак процес при цьому повністю безпаперовий. Завдяки часу, заощадженому на обробці, друку, скануванні та витязі паперу, ваші службовці можуть приділити більше часу обслуговуванню клієнтів.

Як тільки ваша організація почне фіксувати та зберігати власноручні електронні підписи для економії паперу, ви зможете впровадити систему перевірки для порівняння знову отриманих підписів з їх зразками, що максимально оптимізує роботу.

Сьогодні цифровий підпис допускається майже у всіх формах: відкриття нових рахунків, заявки на кредит і позику, а також складання документів на використання кредитних інструментів. Наші невеликі, надійні планшети для підпису — ідеальний вибір для фіксації власноручних електронних підписів в касах і біля стійок. У багатьох регіонах по всьому світу прийняті закони, які затверджують юридичну значущість подібних власноручних електронних підписів.

Для повнішої, інтуїтивно зрозумілішої взаємодії, особливо при заповненні цифрових форм, можна також використовувати інтерактивний дисплей Wacom для нотаток, коментарів, позначок, виділення та затвердження заявок та угод, роблячи записи пером безпосередньо на екрані, немов би ви працювали з папером. Клієнти можуть переглянути весь документ, зробити на ньому позначки та підписати його.

banking-banks-benefits-f

Переваги системи електронного підпису для банків

  • Підвищує ефективність затвердження та авторизації клієнтських транзакцій.
  • Підвищує швидкість і точність доступу до конфіденційних фінансових даних.
  • Швидко і безпечно виконує перевірку справжності підписів.
  • Спрощує процес реєстрації облікових записів клієнтів.
  • Може використовуватися для значного зниження ризику шахрайства за рахунок впровадження системи перевірки електронних підписів з використанням біометричних даних, які фіксуються електронними пристроями Wacom з перовим уводом.
  • Підвищує престиж банку як новатора в області цифрових технологій і організації, зацікавленої в захисті клієнта від шахрайства.
  • Підтверджує зобов'язання банку щодо поліпшення обслуговування та зміцнення довіри клієнта завдяки наданню клієнтам високоякісних і винятково надійних планшетів для підпису та перових дисплеїв.

Рекомендуемые продукты

DTU-1141

10,6-дюймовый цветной интерактивный ЖК-дисплей с разрешением 1920 x 1080.