Реєстрація та інформована згода

Реєстрація та інформована згода

Безпаперова реєстрація пацієнтів.

Прискорення процедури прийому та реєстрації пацієнтів завдяки впровадженню електронних систем для реєстрації прибуття і заповнення бланків інформованої згоди надає лікарням і клінікам безліч переваг.

dtu1031-healthcare-600-f

Задоволеність пацієнтів підвищується за рахунок скорочення часу очікування. Значно скорочуються витрати лікарень, поліклінік і приватних медичних установ, пов'язані з друком, обробкою, скануванням, архівацією і отриманням паперових документів. Невеликі планшети для підпису Wacom доступні пацієнтам, які можуть підписати форми інформованої згоди безпосередньо перед проходженням лікування або процедур.

При використанні в установі інтерактивних дисплеїв Wacom пацієнти, які не знайомі з подібною цифровою технологією, з ентузіазмом ставляться до ідеї переглядати документи на перовому дисплеї Wacom перед введенням інформації та підписанням документів на екрані за допомогою пера. Застосування електронних пер дуже схоже на письмо ручкою на папері.

Планшети та дисплеї для підпису Wacom дуже надійні та міцні; термін їхньої служби вимірюється роками.

healthcare-registration-and-consent-f

Переваги системи електронного прийому, реєстрації та інформованої згоди

  • Підвищує задоволеність пацієнтів за рахунок створення швидких безпаперових процесів на стійці реєстрації та в самих процедурних кабінетах.
  • Усуває витрати, пов'язані з паперовими формами, такі як фінансові витрати, втрата продуктивності та витрати, пов'язані із захистом навколишнього середовища.
  • Спрощує процедуру реєстрації, консолідуючи разом електронні форми, які потребують підпису однієї людини.
  • Підвищує доступність інформації, об'єднуючи кілька підписаних форм і форм поінформованої згоди в електронні карти.
  • Підвищує можливості відповідності новим нормативним вимогам.
  • Усуває можливість втрати документів.
  • Забезпечує цілісність інформації і служить для збирання розширених біометричних даних для задоволення нормативних вимог, які можуть виникнути в майбутньому.

Рекомендуемые продукты

STU-540

5-дюймовий кольоровий планшет для підписування з РК-дисплеєм роздільністю 800×480 точок.