Навчальні аудиторії та конференц-зали

Навчальні аудиторії та конференц-зали

Візуальний зв'язок з використанням інтерактивних дисплеїв Wacom

Підвищуйте зацікавленість аудиторії та більш ефективно доносите свої думки за допомогою пера Wacom, яке дозволить робити важливі позначки по ходу ваших доповідей, презентацій і лекцій..

dth-2242-piechart-800-f

Інтерактивні перові дисплеї Wacom дуже прості у використанні, тому що ви пишете або малюєте електронним пером безпосередньо на екрані. Малюйте поверх матеріалу, що переглядається на дисплеї Wacom, ніби робите це на папері. А підключивши пристрій до проектора або іншого великого монітора, можна донести ваші ідеї і знання до великої аудиторії, яка знаходиться в тому ж приміщенні або слухає вас онлайн.

Продемонструємо можливості використання інтерактивного дисплея Wacom в корпоративному конференц-залі або навчальної аудиторії. Уявіть, що ви робите доповідь, присвячену до щомісячного звіту, використовуючи свій ноутбук, перовий дисплей Wacom, проектор і Microsoft PowerPoint. Перш за все, перо виконує всі функції миші, тому можна рухати курсором і «клацати» пером по поверхні екрану, як ніби ви використовуєте просту миша. Це означає, що з інтерактивною панеллю Wacom будь-яке програмне забезпечення стає більш простим у використанні. По-друге, малювання за допомогою пера безпосередньо на екрані, використовуючи при цьому засоби малювання в PowerPoint, дозволяє виділити ключові показники, обвести важливі процентні співвідношення і записати необхідні дії на слайдах в режимі реального часу. Як то кажуть, краще один раз побачити, ніж сто разів почути, тому прості схеми, стрілки та кола дозволять перетворити вашу презентацію в інтерактивний робочий сеанс. Це приверне увагу слухачів і учасників, тим самим підвищивши результат зборів або навчання.

Ось приклад інтерактивної спільної роботи інженерів, менеджерів по проекту і менеджерів по продукції, що знаходяться в різних місцях, але працюють над однією товарною накладною в інтерактивному режимі через телеконференцію. Вони використовують інтерактивний дисплей Wacom для перегляду даних, кожен може оновлювати дані, брати в свої руки управління обговоренням. Усі учасники можуть писати пером прямо на екрані, щоб виділити важливі моменти або дати рекомендації, які відразу стануть видні всім учасникам.

meeting-rooms-f

Переваги презентацій з використанням інтерактивного дисплея Wacom

  • Залучайте свою аудиторію завдяки можливостям взаємодії.
  • Акцентуйте увагу на важливій думки.
  • Весь час стійте обличчям до вашої аудиторії.
  • Легкість у застосуванні дозволяє акцентувати увагу на вмісті.
  • Відзначайте і перегортайте слайди за допомогою пера.
  • Працюйте з будь-яким проектором або дисплеєм.
  • Перо контролює курсор в будь-якому додатку.

Рекомендуемые продукты

DTK 1651

1920 x 1080 Full HD and color LCD pen display

DTK-2241

21,5-дюймовый цветной интерактивный ЖК-дисплей с разрешением 1920 x 1080.

DTH-2242

21,5-дюймовый цветной сенсорный перьевой ЖК-дисплей с разрешением 1920 x 1080.

DTU-1141

10,6-дюймовый цветной интерактивный ЖК-дисплей с разрешением 1920 x 1080.