Командний центр

Командний центр

Візуальна комунікація допомагає службам оперативного реагування

В екстрених ситуаціях навіть секунди мають значення, тому використання пера Wacom для малювання на екрані гарантує, що група реагування отримає повідомлення в найкоротші терміни.

dth-2242-oilspill-600-f

Якщо ви намагаєтеся знайти способи скорочення часу, необхідного командного центру для донесення важливих відомостей до задіяних ресурсів, розгляньте можливість використання інтерактивного дисплея Wacom. Електронне перо управляє курсором аналогічно миші, однак більшість користувачів пер вважають, що керувати пером можна набагато швидше миші внаслідок ефективності координації очей і рук. Більш швидке управління програмним забезпеченням — це не тільки перевага використання пера для роботи безпосередньо на екрані, але і можливість ведення заміток і нанесення схем в точності як при використанні звичайної ручки і паперу. Дозволяє швидко зробити замітки для визначення периметра або намалювати стрілку для вказівки на недавні зміни, адже це дозволяє швидко і просто висловити найактуальнішу і важливу інформацію.

Перові дисплеї Wacom створені для довгострокової, безперервної служби. Наша запатентована технологія на основі явища електромагнітного резонансу означає, що пера не потребують батарейок та дротів, які зможуть погнутися або зламатися. Наші перові дисплеї захищені від подряпин завдяки загартованому склу, закриває робочу поверхню. Вони можуть бути інтегровані з будь-якої існуючої комп'ютерною системою, а управляти ними можна як будь-яким зовнішнім монітором.

public-sector-command-center-f

Переваги використання інтерактивної дисплея в командному центрі

  • Управління програмним забезпеченням і швидке пересування курсору по екрану за допомогою пера.
  • Малювання пером схем, діаграм і планів для швидкої візуалізації.
  • Швидке складання нотаток від руки.
  • Оператори, що працюють на місцях, тут же бачать схеми і замітки.
  • Електронні пера прості, надійні та не вимагають обслуговування.
  • Для ефективного використання пера на екрані потрібно мінімальне навчання.

Рекомендуемые продукты

DTK-2241

21,5-дюймовый цветной интерактивный ЖК-дисплей с разрешением 1920 x 1080.

DTH-2242

21,5-дюймовый цветной сенсорный перьевой ЖК-дисплей с разрешением 1920 x 1080.