Служби доставки

Служби доставки

Електронний підпис для більшого оперативного контролю та ефективності

Фіксуйте підпису в електронному форматі для підтвердження доставки, щоб швидше отримувати оновлення системи і знизити ймовірність появи необґрунтованих вимог.

stu530-in-use-700-f

Позбавлення від роботи з паперовими документами має багато плюсів для служб логістики, кур'єрів і служб доставки. Процес підписання за допомогою електронного пера дуже схожий на процес підписання паперового документа, а це значить, що клієнт легко освоїться з цією технологією. У наш час ноутбуки та планшети з бездротовим доступом в Інтернет часто використовуються для складання графіків, відстеження робіт і виставлення рахунків. Додавши до цього функцію фіксування власноручного електронного підпису, ви отримуєте безпаперовий робочий процес, який ідеально підходить для ваших водіїв і кур'єрів. Ваша сервісна служба отримує можливість оперативно вести і відстежувати записи, а ви можете в режимі реального часу збирати дані про час доставки і маршрутах, щоб оптимально задіяти свої ресурси і прискорити процес обробки рахунків.

Фіксація електронних підписів з використанням формату підпису Wacom — це не просто електронне зображення підпису. Цей формат включає біометричні характеристики, за допомогою яких можна перевірити справжність підпису, порівнявши її з зразком. Ця можливість може виявитися дуже корисною при обробці претензій з доставки.

Додати в робочий процес планшет Wacom для фіксування електронних підписів не складе труднощів, оскільки він легко підключається до вашого ноутбука і не вимагає додаткового живлення. Ці планшети компактні і дуже надійні.

Щоб зробити свій iPad надійним пристроєм для фіксації підписи, додайте високопродуктивний стилус Wacom, наприклад Bamboo Fineline або Intuos Creative Stylus.

services-deliveries-f

Переваги системи електронного підпису для служб доставки

  • Дозволяє легко отримувати згоду і твердження до початку обслуговування.
  • Миттєво збирає докази доставки.
  • Підвищує задоволеність клієнтів.
  • Скорочує витрати, пов'язані з обробкою, скануванням, зберіганням і перевезенням паперу.
  • Покращує доступність інформації за рахунок зберігання всіх документів в електронній формі.
  • Усуває можливість втрати документів, покращує репутацію бренду як цифрового новатора, що піклується про навколишнє середовище.

Рекомендуемые продукты

DTU-1141

10,6-дюймовый цветной интерактивный ЖК-дисплей с разрешением 1920 x 1080.

STU-430

4,5-дюймовый монохромный планшет для подписи с ЖК-дисплеем с разрешением 320 x 200.

STU-430/STU-430V

4,5-дюймовый монохромный планшет для подписи с ЖК-дисплеем с разрешением 320 x 200.