Обслуговування на місцях

Обслуговування на місцях

Підписи eSignature для дозволів, авторизаций і підтверджень

Отримайте заздалегідь схвалення клієнта, щоб уникнути дорогих переробок і забезпечити очікувані клієнтом результати відповідно до його підписом після виконання обслуговування.

stu430-in-use-600-f

Позбавлення від роботи з паперовими документами має багато плюсів для обслуговування на місцях. Ноутбуки та планшети забезпечують мобільну платформу і бездротовий доступ до Інтернету для отримання замовлень на виконання робіт і підтверджень, коли клієнт задоволений результатом. Додавши до цієї цифрової інформації функцію фіксування власноручного електронного підпису, ви отримуєте безпаперовий робочий процес, який ідеально підходить для ваших агентів і технічних фахівців, які працюють на місцях. Ваша сервісна служба отримує можливість оперативно вести і відстежувати записи, а ви можете в режимі реального часу збирати дані про тривалість і завершення робіт, щоб оптимально задіяти свої ресурси, підвищити ефективність планування і прискорити процес обробки рахунків.

Фіксування власноручних електронних підписів стає простим і зручним завдяки планшетів Wacom для підпису, оскільки ці невеликі і дуже надійні пристрої легко підключаються до вашого ноутбука.

Щоб зробити свій iPad надійним пристроєм для фіксації підписи, додайте високопродуктивний стилус Wacom, наприклад Bamboo Fineline або Intuos Creative Stylus.

services-field-service-f

Переваги системи електронного підпису для обслуговування на місцях

  • Дозволяє легко отримувати згоду і твердження до початку обслуговування.
  • Збирає докази надання послуг.
  • Підвищує задоволеність клієнтів.
  • Скорочує витрати, пов'язані з обробкою, скануванням, зберіганням і перевезенням паперу.
  • Покращує доступність інформації за рахунок зберігання всіх документів в електронній формі.
  • Виключає можливість втрати документів.
  • Покращує репутацію бренду як цифрового новатора, що піклується про навколишнє середовище.