Великі Cintiq Pro на 10 % дешевше

Нові творчі вершини на 10 % дешевше: знижки на великі Cintiq Pro

Вершина цифрових технологій — для ваших творчих вершин. Безмежні, безкрайні, безмірні — і устатковані найпередовішими перовими технологіями Wacom. Саме так можна описати наразі найдосконаліші перові дисплеї Wacom Cintiq Pro, з якими працюють у найкращих дизайн-студіях та архітектурних бюро. І саме на ці пристрої у найвеликих розмірах, ми оголошуємо зниження цін.

Відтепер та до повного спустошення нашого складу ми оголошуємо знижку 10 % на професійні перові дисплеї, встановлюючи на ці моделі наступні ціни:

Cintiq Pro 24 77 299 69 569 ₴
Cintiq Pro 24 Touch 97 599 82 959 ₴
Cintiq Pro 32 125 999 113 399 ₴

Перові дисплеї Cintiq Pro комплектуються бездротовим пером Pro Pen 2, найкращим у своєму класі. Не маючи потреби ані в дротах, ані в елементах живлення, воно ідеально збалансоване та не обтяжує руку впродовж довгих годин інтенсивної роботи над найскладнішими проектами. Завдяки надзвичайній чутливості до натиску та нахилу Pro Pen 2 здатне зімітувати у відповідних творчих додатках будь-які реальні художні інструменти. А поверхня екрану, що виготовлена із загартованого скла з текстурою, яка нагадує звичайний папір, надає природних відчуттів при малюванні та виключає світлові відблиски.

Прискорити виконання часто вживаних операцій дозволить бездротовий пульт ExpressKey з 17-ма однойменними клавішами та сенсорним колесом (у комплекті з 32-дюймовою моделлю) — кожний орган керування можна запрограмувати під свої потреби через модуль налаштування універсального драйвера Wacom. Таким чином можна швидко виконувати часто вживані команди (причому для кожного додатку можна обрати свої) або регулювати змінювані параметри, такі як діаметр пензля або прозорість обраного шару. Такі ж операції, як панорамування полотна, його масштабування та оберт, можна виконувати звичними багатодотиковими жестами прямо на екрані (у моделях Cintiq Pro 24 Touch та Cintiq Pro 32).

То ж обирайте, який з цих дисплеїв-красенів вам підходить якнайкраще, та звертайтеся до магазину будь-якого офіційного партнера Wacom в Україні. Чому варто купувати офіційну техніку Wacom, читайте в нашій спеціальній статті.