З 2 до 14 лютого 2022 року

Знижки від Wacom до Дня закоханих. Обирайте творчість.

Незабаром найромантичніше свято в році, і це гарний привід подарувати своїй рідній половинці чудовий інструмент для творчого самовираження або навіть для початку професійної кар'єри в безмежному світі цифрової графіки.

Знижки від Wacom до Дня закоханих

З 2 до 14 лютого 2022 року завітайте до магазину будь-кого з офіційних партнерів Wacom в Україні та оберіть за приємною акційною ціною перовий планшет або дисплей Wacom одної з наведених нижче моделей:

 

Intuos S

3 269 ₴

2 779 ₴

Intuos S з Bluetooth

4 109 ₴

3 699 ₴

Intuos M з Bluetooth

7 369 ₴

5 599 ₴

Wacom One

16 849 ₴

13 499 ₴

 

Усі ці інструменти мають оптимальне співвідношення ціни та якості, збалансовану функціональність та чудовий набір комплектних творчих додатків, з якими можна розпочати роботу одразу після підключення пристрою до комп'ютера та встановлення драйвера. До того ж і Intuos, і Wacom One можна підключати до багатьох популярних Android-смартфонів і планшетних ПК, утворюючи тим самим мобільну студію, яку дуже легко брати з собою будь-куди.

Планшети серії Wacom Intuos — міцний середній клас, що впорається і з обробкою світлин з домашнього фотоархіву, і з роботою над комерційними графічними проектами різного напрямку. Легке перо не потребує ані дротів, ані елементів живлення; чутливе до 4096 рівнів натиску на наконечник. На самому планшеті є чотири програмовані клавіші ExpressKey, які дозволяють виконувати будь-які сполучення клавіш, команди операційної системи та додатків в одне натискання. Кабель, що легко від'єднується від планшета, петлиця для пера — все зроблено для зручного перевезення пристрою навіть у невеликій сумці.

Щодо Wacom One, то це, насамперед, повноцінний дисплей, на якому ще можна й малювати, в тому числі й сторонніми сумісними перами. Багато творчих людей надають перевагу саме перовим дисплеям, адже вони дозволяють працювати безпосередньо з цифровим зображенням. Діагональ Wacom One — 13,3 дюйма, чого цілком достатньо для комфортної роботи над порівняно невеликими проектами. При цьому габарити пристрою достатньо компактні для зручного траспортування, а вбудовані ніжки дозволяють зручно встановлювати Wacom One на будь-якій горизонтальній поверхні та працювати будь-коли в мить натхнення.
Отже, обирайте саме той інструмент, який вашій коханій людині стане в нагоді якнайкраще, і зробіть бажаний подарунок до такого чудового свята. Щиро бажаємо творчих успіхів з новеньким пристроєм Wacom.

 

З повагою,
команда Wacom Ukraine.