23 грудня — 8 січня

Святкові знижки Wacom

Важко повірити, що цей рік таки закінчується, але саме з цього приводу особливо сильно хочеться зустріти рік новий, який повинен принести всім добрим людям утілення всім близьких сподівань. А для святкового настрою ми підготували традиційні подарунки.

Святкові знижки Wacom

Отже з 23 грудня 2022 року до 8 січня 2023 року ми вмикаємо світло зимових знижок на найпопулярнішу техніку Wacom для творчості. Перелічені нижче моделі пристроїв доступні за святковими цінами в усіх магазинах наших офіційних партнерів:

Intuos S

4 437 ₴

3 889 ₴

Intuos S з Bluetooth

5 577 ₴

4 889 ₴

Intuos M з Bluetooth

10 000 ₴

7 999 ₴

Intuos Pro M

18 009 ₴

14 859 ₴

Wacom One

22 867 ₴

18 449 ₴

Якщо ви робите свої перші кроки в цифровій графіці, але вже маєте цікавість та бажання досягти певних успіхів, — радимо звернути увагу на перовий планшет Intuos S та аналогічну модель з вбудованим Bluetooth-модулем. Стильний, тонкий, компактний — він легко вміщується в будь-яку сумку, готовий до подорожей разом з вами. Тонке цифрове перо, що не потребує батарейок та дротів, розрізняє до 4096 рівнів натиску на наконечник, тому так легко й приємно малювати в творчих додатках цифровими аналогами традиційних художніх інструментів, від олівця та кулькової ручки до пензля та мастихіна.

Якщо маєте більші амбіції, — обирайте тий самий Intuos, але в розмірі M, площа активної поверхні якого вдвічі більша за моделі S. Таке саме перо, такий самий Bluetooth-модуль для бездротового підключення, ті ж самі клавіші ExpressKey, які можна запрограмувати на виконання будь-яких сполучень клавіш та системних команд — але набагато більше простору для втілення своїх творчих задумів.

Таку ж велику площу, але набагато ширшу функціональність має перовий планшет Intuos Pro M. Це вже професійний інструмент, який створений для інтенсивної щоденної роботи протягом багатьох років. Недивно, що Intuos Pro — улюблений перовий планшет дуже багатьох художників, які працюють у найрізноманітніших творчих напрямах, від ілюстрації до 3D-моделювання. Бездротове перо Pro Pen 2, чутливе до 8192 рівнів натиску на наконечник та латиск, програмовані клавіші ExpressKey, сенсорне кільце Touch Ring для налаштування діапазонних значень на кшталт діаметру пензля або прозорості шару. Додайте до цього ще екранні засоби керування та можливість задавати налаштування пристрою окремо для кожного додатку, — і матимете певне уявлення можливостей цього компактного та дуже стильного пристрою.

Проте зовсім інший досвід роботи з цифровою графікою надає перовий дисплей Wacom One, який дозволяє малювати цифровими інструментами буквально на своїй поверхні. Це дисплей початкового рівня, але саме пряма взаємодія із зображенням виносить роботу в творчих додатках на принципово новий рівень. Перо, чутливе до 4096 рівнів натиску на наконечник, надає можливості наносити штрихи та лінії різної щільності та ширини так само природньо, як це робиться традиційними інструментами художника.

Окремо зазначимо, що всі означені пристрої можуть живитися автономно: планшети від комп’ютера або ноутбука, а дисплей — від звичайного павербанку. До того ж Intuos та One можна підключати до цілої низки Android-пристроїв та працювати в улюблених мобільних творчих додатках.

То ж обирайте свою мрію або мрію своєї близької людини, якій ви б хотіли зробити чудовий подарунок — і не гайте часу. Адже Новий рік вже зовсім близько.

Від себе ми щиро бажаємо вам міцного здоров’я, незгасного натхнення та скорішого настання миру. Бо саме мир — це життя та творча свобода, саме тому ми всі потребуємо саме мирного неба над головою. З Новим роком.

Щиро ваша,
команда Wacom Ukraine.