2—22 травня

Фісташкові друзі

Чи знаєте ви, що таке фотоманіпуляція? А чи захоплюєтеся ви цим напрямом цифрової графіки? Пробували створити щось цікавеньке з декількох світлин? Якщо ваша відповідь на всі три питання — «так», тоді ви маєте шанс виграти чудовий приз від Wacom.

Фісташкові друзі

Отже, 2 травня стартує наш новий творчий конкурс, який ми назвали «Фісташкові друзі». Для участі ви маєте створити зображення у жанрі цифрової фотоманіпуляції, яке повинне мати обов’язковий елемент — фісташкове тістечко макарон (можете намалювати його самі або використати готові зображення). Свою роботу надішліть нам до 22 травня, і тоді за результатом експертної оцінки будуть визначені два переможця, які отримають перові планшети Wacom Intuos фісташкового кольору — розміру M для I місця та розміру S для II місця.

Перові планшети Wacom Intuos — чудові інструменти для цифрової творчості, що задовольняють потреби не лише початківців, а й вже досвідчених художників, які працюють у студіях та на фрілансі. Легке, добре збалансоване перо, що не потребує ані дротів, ані елементів живлення, розрізняє 4096 ступенів натиску на наконечник, що дозволяє точно задавати товщину та щільність штрихів та ліній, що наносяться на цифрове полотно. Самий планшет дуже тонкий та компактний, має чотири програмовані клавіші ExpressKey для швидкого виконання часто вживаних команд. Додайте до цього також програмовану клавішу-гойдалку на самому пері, екранні меню та гнучке налаштування параметрів пристрою через універсальний драйвер Wacom, — і ви отримаєте неймовірний за своїми можливостями інструмент, можливості якого обмежені лише вашою уявою. Це чудове придбання та подарунок.

Перові планшети Wacom Intuos

Також для того, хто посяде в конкурсі «Фісташкові друзі» I місце, наш експерт, цифровий художник Катерина Продайвода, подарує спеціальний приз — свій навчальний онлайн-курс з фотоманіпуляції для початківців. Упродовж нього Катерина навчить вас основам «Фотошопу» та обробки фотографії, познайомить вас з правилами композиції та світлотіні; ви дізнаєтесь, як створювати казкову атмосферу, яка зробить готову роботу захоплюючою та незабутньою.

Чудовий світ цифрової маніпуляції, в якому будь-яка, навіть найсміливіша фантазія, виглядає напрочуд реалістично. Тож не стримуйте свою уяву та покажіть, якими крутими, фантастичними та неймовірними можуть бути фісташкові макарони. І нехай переможуть найкращі.

З побажаннями перемоги,
команда Wacom Ukraine.