STU-530: Wacom на державній службі

За технікою Wacom настільки міцно закріпилася асоціація з творчістю, що багато хто постійно забуває про ще одну роль цифрового пера. Крім пензлів, аерографів, мастихінів, олівців, маркерів, воно може бути ще й… звичайною ручкою для підписування документів. І цю іпостась пера Wacom взяли на озброєння українські Центри надання адміністративних послуг.

Электронная подпись на планшете Wacom

Отримуєте ви водійські права або біометричний паспорт — зразок вашого підпису, як і раніше, потрібен для підтвердження належності документу вам. Але сучасні документи — картка під шаром пластика, де ж тут розписатися? Ось тут і приходить на допомогу цифрове перо. Вам достатньо поставити підпис на спеціальному планшеті Wacom, — і ваш автограф одразу перетвориться на звичайний цифровий файл. У такому вигляді підпис автоматично розміщується на макеті документа, додається фотографія, всі необхідні текстові дані — і через хвилину права або паспорт роздруковані і заламіновані.

Для громадян — суцільні зручності, для держави — економія не тільки на папері, а й на кулькових ручках і стрижнях для них: перо Wacom прослужить набагато довше, йому не потрібні ані стрижні, ані батарейки — нічого з витратних матеріалів.

Найпопулярніша модель планшетів Wacom для підпису — STU-530, і вже випущено новішу модель STU-540. Ці планшети створені для роботи в місцях з високим трафіком, — на прилавках магазинів і в системах контролю, — але при цьому пристрої відрізняються компактною конструкцією та надійністю, що дозволяє використовувати їх де завгодно.

Электронная подпись на планшете Wacom

У тонкий корпус STU-530 вбудовано 5-дюймовий кольоровий РК-дисплей. Електронне перо, яке за необхідності можна прив'язати до планшета, розрізняє до 1024 рівнів натиску, що дуже зручно для фіксування підпису відповідно до юридичних стандартів. Планшет підтримує 256-бітове шифрування AES і 2048-бітний обмін ключами RSA для безпечних транзакцій. Кожному пристрою призначається унікальний ідентифікатор обладнання, щоб точно визначити, який пристрій використовувалося для того чи іншого підпису.

Планшети Wacom для електронного підпису використовуються у всіх Центрах надання адмінпослуг України. Зверніть увагу, коли будете оформляти собі новий документ. ?