Intuos Pro Paper Edition: погляд професіонала

Intuos Pro Paper Edition: погляд професіонала

Фотограф Андрій Турцевич вивчає можливості професійного перового планшета Wacom Intuos Pro Paper Edition з функцією цифрового трасування в реальному часі. Вивчивши комплектацію та налаштувавши його для роботи, Андрій робить перші начерки, супроводжуючи всі свої дії докладними коментарями.

Без зайвої скромності, Intuos Pro Paper Edition — найбільш технологічний і функціональний перовий планшет серед усіх пристроїв, які пропонуються сучасному цифровому художнику. Дозволяючи створювати начерки та ілюстрації від руки гелевою ручкою, Intuos Pro Paper Edition в режимі реального часу переводить «аналогові» штрихи в цифрові, дозволяючи відразу після підключення пристрою до комп'ютера продовжити роботу в одній з творчих програм — в тому числі в векторному редакторі, оскільки створені на папері малюнки можна експортувати не тільки в растрові, але й у векторні формати.

Професійний фотограф Андрій Турцевич створив серію відеороликів, в яких докладно розповідає та показує можливості перового планшета Wacom Intuos Pro Paper Edition. У першому відео — комплектація пристрою, розділена на дві секції: аналогову та цифрову.

У другому відео показано процес установлення драйвера планшета та додатку Wacom Inkspace — важливого посередника між пристроєм і комп'ютером. Саме в ньому зберігаються всі «паперові» зображення, які можна відразу використовувати в роботі на комп'ютері.

Третє відео — автономне малювання на папері. Примітна деталь: результат оцифровування ваших штрихів і ліній можна спостерігати в реальному часі на екрані сполученого смартфона або планшетного ПК. Як це легко і швидко налаштовується, Андрій наочно демонструє.

Нарешті важливе питання: як замінити гелевий стрижень в ручці — в невеликому відео автор показує весь процес.

Про автора

Андрій Турцевич — комерційний фотограф, власник власної студії atStudio, що має кілька сотень публікацій в пресі, з яких понад десяток — обкладинки глянцевих журналів. Його популярні майстер-класи з фотографії, що проводяться у співпраці з технологічними брендами, користуються незмінним попитом у фотоентузіастів.