Техніка Wacom: купувати офіційне — вигідно

Розсудливо витрачати власні, чесно зароблені гроші — святий обов'язок кожного споживача перед собою та своєю родиною. Проте важливо не лише купити за вигідною ціною, але й уникнути непередбачуваних витрат у майбутньому. Саме тому важливо купувати, зокрема, офіційну техніку Wacom. Адже відмовившись від незначної економії зараз, в подальшому ви заощадите набагато більше. 

Як відомо, будь-які імпортні товари — зокрема й графічні планшети, дисплеї та планшетні ПК Wacom — потрапляють в Україну одним з двох основних шляхів: через офіційні постачання та контрабандою. В переважній більшості випадків споживач обирає саме між цими двома категоріями.

Контрабанда, або так званий «сірий імпорт», коштує дешевше, ніж офіційна техніка. Для необачного споживача це виявляється єдиною різницею та причиною, з якої він обирає бажаний товар за найбільш доступною ціною. Але чому контрабандний товар коштує дешевше офіційного?

Як формується ціна офіційної техніки 

Перш, ніж по-чесному перетнути кордон країни, будь-який імпортний продукт має пройти процедуру сертифікації. Графічні планшети та дисплеї Wacom як електронні пристрої вивчаються фахівцями державної компанії зі стандартизації та сертифікації на відповідність державним стандартам. Ця процедура виконується на замовлення офіційного дистриб'ютора техніки Wacom в Україні «Компанії Новелла» та є платною.

Коли відповідність продукції Wacom державним стандартам встановлено та документально підтверджено, отримується дозвіл на продаж перевірених пристроїв в Україні — і за кожну партію техніки Wacom, що завозиться для «Компанії Новелла», сплачуються усі митні послуги.

Додайте ще традиційні 20 % ПДВ та стабільне зростання курсу долара — ось вам левова частка офіційної роздрібної ціни (це навіть беручи до уваги, що так званий «комерційний» курс ми тримаємо нижчий за офіційний від Нацбанку — аби хоч якось знизити ціни). А логістика та витрати на утримання точок продажу складають незначну частину від загальної різниці між вартістю продукції Wacom на кордоні та в магазині.

Дешевше, але чи вигідніше?

Ось тому «сіра техніка» й вартує дешевше: питання обов'язкової сертифікації бентежить лише офіційного постачальника, а на митниці в кожного спритного пачкаря свої методи «оптимізації витрат». Звідси й приваблива кінцева ціна, в порівнянні з офіційною технікою.

Але чого позбавляється покупець «сірого імпорту», заощадивши певні кошти в магазині? Звісно ж, гарантії виробника та пов'язаних з нею послуг, які для власників «сіряка» завжди виконуються лише за гроші. А це часом може вартувати цілого нового пристрою!

Гарантія гроші береже

Насамперед слід зазначити, що гарантійний строк для всіх графічніх планшетів Intuos/Intuos Pro та планшетних ПК Wacom Cintiq Companion складає 24 місяців. Для перових дисплеїв Cintiq цей термін становить 36 місяцiв. Ось які переваги отримує власник офіційного продукту Wacom впродовж цього часу:

    1. Безкоштовна технічна консультація, огляд та діагностика пристроїв Wacom. Звертайтеся за телефонами 0 (44) 223-86-82, 0 (44) 223-86-92 та електронною адресою support@wacom.kiev.ua або завітайте безпосередньо до авторизованого сервісного центру Wacom в Україні.

    2. У разі відсутності фізичних пошкоджень — безкоштовна заміна несправного пристрою на новий! У випадку з планшетами Intuos та Intuos pro це відбувається миттєво, а з дисплеями Cintiq та планшетними ПК Cintiq Companion доведеться почекати: потрібен час на огляд спеціалістом сервісного центру Wacom та відправлення пристрою виробнику для подальшої заміни (3–4 тижня). 

     У разі придбання пристрою Wacom у країнах дальнього зарубіжжя жодні гарантійні зобов'язання виробника, на жаль, не діють — така сервісна політика самої компанії Wacom. 

    3. Безкоштовна заміна також можлива й для стілусів Wacom (для них гарантійний строк складає 12 місяців): якщо наявні запасні вироби, заміна відбувається миттєво. 

Ось чого позбавляється споживач, обираючи «сіру техніку». І якщо така «економія» вам нецікава, буде корисно знати, де ви зможете придбати офіційні продукти Wacom.

Купуємо офіційне

То ж як знайти гарантовано офіційний продукт Wacom? Для цього варто лише зайти на український сайт Wacom та відкрити розділ «Де купити?». Тут перелічені всі офіційні партнери Wacom в Україні, які продають лише офіційно завезену техніку компанії. Обирайте найближчий магазин або зробіть замовлення в одному з інтернет-магазинів — і незабаром станете щасливим власником чудового пристрою для творчості.

І не забудьте одразу зареєструвати свою покупку — це додатковий спосіб перевірки офіційності придбаного товару. 

 

Офіційний дистрибутор Wacom в Україні — «Компанія Новелла».