14—15 травня: Wacom на KyivComicCon

Київ, 14—15 травня 2016 року — Офіційний дистриб'ютор Wacom в Україні «Компанія Новела» запрошує всіх любителів коміксів та цифрової графіки на другий київський фестиваль популярної культури коміксів та манга Kyiv Comic Con. В цьому році ми підготували ще більш насичену програму для творців та любителів мальованих історій!

Конкурс коміксів з KyivComicCon

Вже другий конкурс коміксів, організований спільно командою KyivComicCon та офіційним дистриб'ютором Wacom в Україні «Компанією Новела». Всі комікси, які пройдуть відбір, будуть надруковані у другому томі «Альманаху коміксів», а переможців буде нагороджено графічними планшетами:

1 місце: професійний графічний планшет Intuos Pro medium
2 місце: професійний графічний планшет Intuos Pro small
3 місце: графічний планшет Intuos Comic small

Подробиці про участь в конкурсі: comiccon.kiev.ua

Wacom Draw Zone

Протягом двох фестивальних днів, 14 та 15 травня, для вас буде працювати демонстраційний стенд Wacom Draw Zone, на якому ви зможете познайомитися з актуальних модельним рядом техніки Wacom: графічними планшетами Intuos і Intuos Pro, сенсорно-пір'яними дисплеями Cintiq, а також планшетними комп'ютерами для творчості Cintiq Companion 2.

Консультанти Wacom Draw Zone докладно розкажуть про кожен представленому пристрої і допоможуть обрати найбільш відповідний до ваших щоденних задач продукт Wacom .

Конкурс в Wacom Draw Zone на тему «Персонажі з коміксів «Громадянська війна»

В рамках фестивалю KyivComicCon, у Wacom Draw Zone відбудеться арт-битва на планшетах і дисплеях Wacom. Протягом 30 хвилин учасникам потрібно намалювати одного з персонажів серії коміксів «Громадянська війна». Це може бути сюжет фінальної битви або персонаж-переможець цієї битви, все що завгодно. А якщо вашу фантазію не зупинити, то сміливо малюйте декількох персонажів одразу — і ми оцінимо нового Капітана Росомаху.
  
Переможець конкурсу буде визначений компетентним журі та отримає в подарунок графічний планшет Intuos Comic small. Нагородження відбудеться в кінці другого фестивального дня, 15 травня.

Майстер-клас ілюстратора Торі Польської на тему «Анімаційне закулісся»

Ведуча майстер-класу розповість про виробництво першого в Україні повнометражного 3D-мультфільму «Микита Кожум'яка», поділиться досвідом складання грамотного портфоліо і розповість, якими навичками, знаннями та інструментами слід володіти художнику, щоб потрапити в анімаційну індустрію. Також слухачі дізнаються, який з пристроїв Wacom можна вибрати для більш комфортної та швидкої роботи.

Tory Polska — ілюстратор, концептуальний художник анімаційного кіно, дипломований графічний дизайнер і член Спілки Дизайнерів України.

 

Поспішайте придбати квитки вже зараз!

 

Дні роботи Wacom Draw Zone: 14—15 травня 2016 р.

Місце проведення: фестиваль KievComicCon, Український Дім, вул. Хрещатик, 2, Київ.

Програма фестивалю: comiccon.kiev.ua