Сьогодні студент — завтра профі

Сьогодні студент — завтра профі: курс з цифрового малюнку від школи ArtCraft у подарунок

Якщо ви мрієте стати відомим художником, ілюстратором, 3D-дизайнером або будь-ким ще, хто створює захопливі графічні роботи на комп’ютері, — знадобиться багато чому навчитися, маючи при цьому належний інструмент. І треба ж було такому статися, що саме зараз ви можете отримати одразу все необхідне, аби зробити перший крок у безмежний світ цифрової графіки.

То ж вам достатньо лише купити перовий планшет Wacom Intuos або One by Wacom, знайти на коробці велику круглу наклейку з відважним космонавтом, відсканувати з неї QR-код — і ви отримаєте у подарунок до планшету онлайн-курс «Цифрове малювання. Intro» від міжнародної школи комп’ютерної графіки та дизайну ArtCraft.

На додачу, якщо забажаєте продовжити навчання в школі ArtCraft, ви зможете пройти інтенсив «Цифровий малюнок online» зі знижкою 30 % при самостійному опрацюванні матеріалу (Lite Pass) або зі знижкою 10 % при додатковому навчанні з викладачем (Standard Pass).

Про онлайн-курс «Цифрове малювання. Intro»
від школи ArtCraft

Найперший рівень підкорення цифрової графіки. В межах цього курсу ви налаштуєте свій новенький перовий планшет, опануєте популярний графічний редактор Adobe Photoshop, засвоїте декілька базових прийомів малювання та виконаєте безліч практичних вправ. А якщо докладете зусиль, — то й створите свій перший цифровий шедевр.

Про навчальний інтенсив «Цифровий малюнок online»
від школи ArtCraft

Дистанційний інтенсив для тих, хто хоче навчитися малювати «з нуля», та художників, які замислюються про перехід в цифрове середовище. Навички, які ви отримаєте на заняттях цього інтенсиву, — це кілька важливих кроків у професійному зростанні в галузі комп’ютерної графіки.

Про перові планшети Wacom Intuos

Перові планшети Wacom Intuos — це «золота середина» для початківців, які хочуть отримати функціональний художній інструмент за помірні кошти. Комплектне перо Intuos, що не потребує дротів і елементів живлення, добре збалансоване та зручно лежить в руці. Розрізняючи 4096 ступенів натиску на наконечник, це перо дозволяє наносити на цифрове полотно різноманітні лінії та штрихи, як ми звикли це робити з олівцями, перами та пензлями.

Навіть у розмірі M перовий планшет Wacom Intuos дуже компактний та легко вміщується у будь-яку робочу сумку або рюкзак. Але окрім самої робочої зони пристрій оснащено чотирма експрес-клавішами, які можна запрограмувати на виконання будь-якої часто вживаної команди для кожної програми окремо (те саме, до речі, можна зробити і для клавіши-гойдалки на боці пера). Стильна петелька з логотипом Wacom — не тільки прикольний декоративний елемент, а й надійний тримач, який не дозволить перу загубитися, коли ви ним не користуєтесь. До всього іншого ще додайте вбудований Bluetooth-модуль, який дозволяє під’єднувати планшет до комп’ютера без кабеля.

Wacom Intuos та One by Wacom

Про перові планшети One by Wacom

Наші найменші та найдоступніші за ціною планшети, які тим не менш оснащені тією ж самою фірмовою перовою технологією Wacom, завдяки якій комплекте перо не потребує кабелів та елементів живлення та чутливе до натиску на наконечник. У випадку перових планшетів One by Wacom чутливість пера обмежується 2048-ма рівнями натиску, самі пристрої не мають додаткових клавіш та вбудованого Bluetooth — але цього цілком достатньо для головного: малювання, обробки фотографій та 3D-моделювання на комп’ютері у звичний спосіб, до якого ми звикли із самого дитинства.

Умови акції

Акція «Сьогодні студент — завтра профі» з подарунковим онлайн-курсом від школи ArtCraft діє з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року включно при купівлі будь-якої моделі перових планшетів Wacom Intuos та One by Wacom у магазинах офіційних партнерів Wacom в Україні.

Щиро бажаємо вам успіхів у новому навчальному році, майбутні майстри цифрової графіки.

З повагою,
команда Wacom Ukraine.