20 серпня - 20 вересня

Сьогодні студент — завтра профі!

Зробіть новий навчальний рік захопливим, а віддалене навчання цікавішим та зручнішим разом з перовою технікою Wacom, доступною за спеціальними освітніми цінами з 20 серпня до 20 вересня 2021 року.

Для більшості учнів та вчителів, студентів та викладачів навчальний процес залишається дистанційним. Компанію Wacom зазвичай сприймають як виробника техніки для творчості, але її перова технологія універсальна та годиться не лише для роботи з цифровою графікою, а й для навчання.

Адже в залежності від програмного забезпечення, цифрове перо може перетворюватися не лише на пензель, олівець або аерограф, — а й на звичанісіньку кулькову ручку або фломастер, записи та відмітки якими можуть бачити всі на уроці в реальному часі. Для цього створені спеціальні багатокористувацькі онлайн-платформи

Спеціальна пропозиція на планшети та дисплеї Wacom.

Саме в переддень нового навчального року, з 20 серпня до 20 вересня, наймасовіші моделі техніки Wacom стають ще доступнішими — від бюджетних перових планшетів для роботи на шкільних уроках до просунутих перових дисплеїв для опанування творчих спеціальностей.

Intuos S

3 269

 2 619 ₴

Intuos S з Bluetooth

4 109

 3 289₴

Intuos  M

7 369

 5 899 ₴

Intuos Pro M 

13 269 ₴ 

 10 619 ₴

One

16 849

 14 829 ₴

Cintiq 16

25 698

 22 599 ₴

Cintiq 22

40 729

 33 399 ₴

   

Уся техніка Wacom відрізняється якісними нетоксичними та тривкими матеріалами, що забезпечують пристроям довгу та плідну роботу. Фірмова перова технологія забезпечує перам Wacom високу чутливість до натиску та точне позиціонування, що дарує природні відчуття при малюванні та письмі. Будь-яку модель можна підключити до Windows-комп'ютера, Mac або Chromebook, а планшети Intuos та дисплеї One — навіть до популярних Android-пристроїв. До того ж навіть звичайні ціни роблять техніку Wacom доступною для студентів та викладачів — а завдяки цій спеціальній пропозиції ви зробите навчальний рік захопливішим, а віддалене навчання цікавішим та зручнішим.

Віртуальне навчання, що доставляє радість.

З цифровим пером в руці та зі спеціальною програмою для віртуальних класів будь-який викладач може супроводжувати усні пояснення матеріалу записами на віртуальній дошці, розміщенням на ній зображень та навіть відеофайлів. На цій самій дошці спільно опрацьовувати тему можуть і учні, користуючись тими самими засобами, що й їхній вчитель. Саме так проста відеоконференція перетворюється на повноцінний урок, впродовж якого всі взаємодіють один з одним, немов у справжньому класі.

Про засоби захоплюючого дистанційного навчання, які доступні для кожного вже сьогодні, ви можете детально прочитати в нашій спеціальній публікації.

Всі вони вже ретельно протестовані студентами та рекомендовані вчителями. То ж прямуйте до найближчого магазину обирайте свій навчальний інструмент з-поміж запропонованих вище пристроїв Wacom — та розпочніть новий навчальний рік не лише із заощадженими коштами, а й з яскравими перспективами в світі ефективного дистанційного навчання.