11 березня — 3 квітня

 Instagram

Краса посеред великого міста. Творчий конкурс з Дар'єю Артєм'євою

Сонечко пригріває — і разом зі світом навколо пробуджується й натхнення. Аж відчувається, як всередині щось прекрасне, немов квітка, розпускається і проситься назовні. Саме час дати йому вихід через творче завдання, у якому ви можете проявити своє художнє «я» по повній програмі.

Краса посеред великого міста

Разом з нашим давнім другом, талановитою художницею Дар'єю Артєм'євою ми оголошуємо новий конкурс. Його суть проста: перемалюйте ілюстрацію Дар'ї у своєму стилі, яким би він не був.

Приз для переможця — перовий планшет Wacom Intuos S, який чудово підійде не тільки для роботи з цифровими світлинами, а й для малювання на комп'ютері. Хто посяде друге та третє місце, — отримає брендові металеві пляшки Wacom, дуже стильні та корисні.

Правила конкурсу дуже прості

  1. Одразу попередимо, що конкурс проводитиметься лише в Instagram, і розіграш призів проводитиметься лише серед учасніків, що наразі перебувають на території України (окрім АР Крим та районів ОРДЛО). Проте обмежень на участь, аби показати свої таланти, ми не накладаємо.
  2. Зробіть заявку на участь: підпишіться в Instagram на нашу сторінку @wacomukraine і на сторінку Дар'ї @dariart.art, — і зробіть у своїх сторі репост анонса конкурса з однієї з цих сторінок.
  3. Коли ваша робота буде готова, — опублікуйте її у себе в Instagram. Відмітьте на самій картинці профілі @wacomukraine і @dariart.art та додайте до тексту публікації хештеги #DTIYS_WacomUkraine_DariaArt та #DrawThisInYourStyle.
  4. Прослідкуйте, щоб ваш профіль був публічним — в іншому випадку ми просто не побачимо вашої роботи.

Конкурсні роботи ми збиратимемо до 3 квітня включно, а 5 квітня опублікуємо десять кращих робіт, серед яких шляхом користувацького голосування в сторі буде визначено, хто посяде призові місця. 6 квітня ми оголосимо результати.

Тож бажаємо всім творчого натхнення. З нетерпінням чекаємо на ваші роботи.

Команда Wacom Ukraine.