Творчий конкурс з Антоном Ткаченко

Хто кращий ретушер? Творчий конкурс з Антоном Ткаченко

Цифрова ретуш — окрема широка тема в світі цифрової графіки, яка охоплює безліч задач починаючи з виправлення простих дефектів на фотографіях і закінчуючи створенням складних художніх робіт, якими захоплюватимуться мільйони глядачів. А чому б вам не спробувати свої сили у нашому новому конкурсі та не поборотися з рештою учасників за класний приз від Wacom?

Нам і читачам наших сторінок в соцмережах дуже сподобався формат конкурсів зі щотижневими новими завданнями, то ж ми продовжуємо цю традицію, цього разу приділивши увазі дещо несподіваній темі — фоторетуші.

Ведучий конкурсу — професійний фотограф Антон Ткаченко. Саме він впродовж серпня кожного тижня оголошуватиме нове завдання, обов’язкове для виконання, якщо ви хочете позмагатися за приз.

Загальні правила конкурсу «Хто кращий ретушер?»

  1. Підпишіться на сторінки Антона Ткаченко та Wacom Ukraine в Інстаграмі.
  2. Залиште під нашою публікацією коментар про те, навіщо фотографу може стати в нагоді перовий планшет: загальні роздуми з цього приводу або цікаві приклади з вашого власного досвіду — поділіться цінними для інших думками.
  3. Слідкуйте впродовж серпня за новими завданнями, які Антон оголошуватиме в себе на сторінці та викладатиме у спеціальну папку на Диску Google.
  4. Виконуйте завдання, публікуючи їх у формі «до та після», додавши в описі зображення хештег конкурсу #WacomRetouch2020 та, якщо хочете, аби вас помітило більше інстаграмерів, — додаткові хештеги #ДоПісля та #Фоторетуш (або #ДоПосле та #Фоторетушь чи #BeforeAfter та #PhotoRetouch).

Майте, будь ласка, на увазі, що на приз можуть претендувати лише жителі України. Проте, якщо бажаєте взяти участь заради спортивного азарту, ласкаво просимо, будемо тільки раді.

Прийом конкурсних робіт триватиме з 1 до 31 серпня 2020 року включно. Порядок та графік виконання завдань — довільний, аби встигли все надіслати до кінця місяця.

З 1 до 7 вересня з-поміж усіх учасників ми оберемо десятку найкращих (прийматимуться до уваги дотримання завданої Антоном стилістики, акуратність виконання й таке інше), і за допомогою Random.org у прямому інста-ефірі оберемо переможця, який й отримає від нас приз — перовий планшет Wacom Intuos M.

В залежності від кількості бажаючих взяти участь у конкурсі період прийому конкурсних робіт може бути подовжено, то ж слідкуйте за нашими анонсами.

Wacom Intuos M — широкий майданчик для творчого розмаху

Перовий планшет Intuos M — старший у своїй лінійці продуктів. Маючи робочу область розміром з аркуш паперу A5, він дарує достатньо простору для сміливих творчих експериментів, а вбудований Bluetooth-модуль дозволить триматися на найзручнішій відстані від свого комп’ютера, не займаючи робочий стіл дратуючими дротами.

Перовий планшет Wacom Intuos M
Можливостей перового планшета Wacom Intuos M достатньо не лише для перших кроків у цифровій графіці, а й у досить професійних проектах

Комплектне перо, яке теж не потребує дротів, добре збалансоване, зручно лягає в руку і, реагуючи на силу натиску, дозволяє проводити на цифровому зображенні лінії та штрихи різної товщини та щільності, як це ми звикли робити звичними олівцями, пензлями та іншими художніми інструментами.

Чотири додаткові кнопки ExpressKey (які до того ж утворюють зручний жолоб для збереження пера) можна запрограмувати під свої потреби для швидкого виконання часто вживаних операцій — окремо в кожному додатку.

Тонкий та компактний, Intuos M не займає на столі зайвого місця, і з ним дуже легко подорожувати, користуючись ним у зв’язці з ноутбуком або навіть Android-пристроєм. То ж якщо вам потрібен доступний за ціною універсальний інструмент для амбітних творчих задумок, — зверніть увагу на Intuos M.

Бажаємо всім учасникам конкурсу натхнення та яскравих робіт.

Бережіть себе.

З повагою,
команда Wacom Ukraine.