19 листопада — 5 грудня

Чорна п'ятниця з Wacom

Добігає кінця чергова осінь — і ми знову влаштовуємо парад спеціальних цін на популярну техніку Wacom для творчих особистостей.

Чорна п'ятниця з Wacom

Шановні друзі, нам дуже приємно, що серед акційних моделей ви знайдете не лише бюджетні пристрої для початківців, а й професійну техніку для вправних та амбітних з певним досвідом у галузі цифрової графіки, хто має сміливі амбіції та планує їх реалізувати в найближчому майбутньому.

Отже, на період з 19 листопада до 5 грудня 2022 року ми оголошуємо спеціальні ціни, що дозволять вам зекономити до 20 % коштів, у залежності від обраної моделі:

One by Wacom S

3 473 ₴

2 699 ₴

One by Wacom M

5 292 ₴

4 229 ₴

Intuos S

4 437 ₴

3 579 ₴

Intuos S з Bluetooth

10 000 ₴

7 779 ₴

Intous Pro S

12 212 ₴

10 099 ₴

Intous Pro M

18 009 ₴

14 349 ₴

Wacom One

22 867 ₴

18 449 ₴

Обрати конкретну модель дуже просто: не лише за ціною, а й за вашими потребами. Наприклад, найбюджетніший перовий планшет One by Wacom стане в пригоді тим, хто лише хоче познайомитися з безкрайнім світом цифрової графіки и робить свої перші непевні кроки в ньому. Базова перова технологія Wacom, з якою сумісні всі передові творчі додатки, і ваша фантазія — ось і все, що потрібно для класного початку.

Серйозніші проекти вже можна втілювати в життя з перовими дисплеями Intuos, які оснащені не лише чутливішим до натиску пером, а й додатковими клавішами ExpressKey, що роблять миттєвим виклик часто вживаних команд без звичної клавіатури. А моделі з вбудованим Bluetooth дозволять працювати ще зручніше через бездротове підключення.

One — початкова модель перового дисплея Wacom, що виносить роботу з цифровою графікою на принципово інший рівень, коли ви в прямому сенсі працюєте прямо з зображенням, торкаючись наконечником пера поверхні дисплея. Це повна аналогія роботи пензлем або олівцем на папері.

Ну й наостанок Intuos Pro — професійний інструмент з «повним фаршем», як то кажуть. Найчутливіше перо, що також розпізнає кут нахилу та оберту навколо позвдожної вісі. Змінні поверхні в моделі M дозволяють отримати ідеальну для конкретного проекту «паперову текстуру», від шорсткої до гладкої. Вбудований модуль Bluetooth, клавіші ExpressKey, сенсорне колесо Touch Ring для налаштування діапазонних параметрів — це лише основні переваги цього чудового інструменту.

Треба додати, що планшети Intuos та дисплеї One можна підключати до Android-смартфонів та планшетів, а One ще можна живити від павербанку. Якщо вам потрібна мобільна творча студія, яка ще й має певну енергетичну автономність, — вам є з чого вибирати.

Тож не вагайтеся та не гайте часу: наша чорна п'ятниця триватиме два тижні, але вони пролетять ду-у-уже швидко. Обирайте, купуйте — та вперед до своїх творчих мрій, якомога вище аж до самісіньких зірок.

З повагою та найкращими побажаннями,
команда Wacom Ukraine.