19 листопада—05 грудня

 Усі магазини партнерів

Чорна п’ятниця з Wacom

Незабаром все стане таким чорним-пречорним — і це прекрасно, бо історично так сталося, що чорний колір означає наближення шалених знижок на «чорну п'ятницю». Wacom, звісно, не залишитемиться осторонь цієї чудової події.

Одразу зазначимо, що цьогоріч наша «чорна п'ятниця» дійсно стає шаленою, адже вона триватиме більше двох тижнів — з 19 листопада до 5 грудня 2021 року. Але найшаленіше те, що впродовж цього часу знижки на окремі моделі техніки Wacom сягатимуть навіть більше 20 %

Чорна п'ятниця з Wacom

Зі знижками та бонусами!

Знижки «чорної п'ятниці» діятимуть в магазинах усіх офіційних партнерів Wacom в Україні, де техніка Wacom буде доступна за такими цінами:

Intuos S

3 269 ₴

2 599 ₴

Intuos S з Bluetooth

4 109 ₴

3 289 ₴

Intuos M

7 369 ₴

5 899 ₴

One by Wacom S

2 599 ₴

2 049 ₴

One by Wacom M

3 899 ₴

3 099 ₴

Intous Pro M

13 269 ₴

10 599 ₴

Intous Pro L

18 209 ₴

14 599 ₴

Wacom One

16 849 ₴

13 499 ₴

Cintiq 22

40 729 ₴

32 599 ₴

 

Але, поки ви не побігли до найближчого магазину, дозвольте вас запитати: ви вже визначилися, який пристрій Wacom купуватимете? Вибір не такий простий, як здається, адже у комплекті з перовим планшетом або дисплеєм Wacom ви отримуєте додаткові програмні продути, що дозволять розпочати роботу одразу після підключення та налаштування пристроя. Тож давайте ми розповімо, що саме ви отримаєте, якщо оберете…
•    …перовий планшет середнього класу Intuos. Тонкий, стильний, доступний у чорному та фісташковому кольорі. Перо розрізняє 4096 рівнів натиску на наконечник. Дві з трьох моделей Intuos мають вбудований Bluetooth-модуль. В залежності від моделі, ви можете обрати від одного до трьох творчих додатків для малювання або редагування фото: Clip Studio Paint Pro, Corel Painter Essentials 7 і Corel Aftershot Pro 3. До того ж ви отримаєте ще доступ до п'ятьох платформ для дистанційного навчання: Kamiapp, Explain Everything, Pear Deck, Collaboard і Limnu, які перетворюють перовий планшет на універсальную віртуальну дошку, на якій можна не лише писати та малювати, але й розміщувати мультимедійну інформацію.
•    …початковий перовий планшет One by Wacom. Наш улюблений найменшенький. Займає обмаль місця, перо розрізняє 2048 рівнів натиску. І з ним також ви отримуєте безкоштовний доступ до освітніх онлайн-платформ Kamiapp, Explain Everything, Pear Deck, Collaboard і Limnu. Враховуючи найдоступнішу ціну на One by Wacom, саме цей планшетик ми радимо учням та студентам, які потребують саме зручний інструмент для дистанційного навчання. Але не забувайте, що в цифровому малюванні та обробці світлин цей пристрій також багато чого вміє.
•    …професійний перовий планшет Intuos Pro (в розмірах M та L). Цей красень, доступний у трьох розмірах, навчальними додатками не комплектується (профі є профі), але замість того власник такого планшета отримує доступ до крутих відеододатків Premiere Pro та After Effects від Adobe, а також набір відеоплагінів Boris FX Suite. Разом з пером, що розрізняє 8192 рівня натиску на наконечник та ластик, підтримці мультидотику та додатковим засобам управління, — ви отримаєте неймовірно функціональний інструмент для своєї власної студії постпродакшену.
•    …перовий дисплей початкового рівня Wacom One. Можливості пера, що розрізняє 4096 рівнів натиску на наконечник, та чудового дисплея, розширяють понад десяти додаткових програмних продуктів, що можна розділити на два набори. Перший набір — творчий, до якого входять додатки Clip Studio Paint Pro, Adove Premiere Rush (можна замінити на Adobe CC Photo Plan), Adobe Fresco та Wacom Bamboo Paper. Другий набір — освітній, що включає освітніх онлайн-платформ Kamiapp, Explain Everything, Pear Deck, Collaboard і Limnu. Отже купуючи Wacom One, ви одразу отримаєте і творчий, і освітній інструмент.
•    …перовий дисплей середнього рівня Cintiq 22. Хоча коректніше назвати його «напівпрофі», тому що цей дисплей комплектується професійним пером, що розрізняє 8192 рівня натиску на наконечник та ластик. Тому недивно, що с Cintiq в наборі йде розширена версія творчого додатка Clip Studio Paint EX.
Ну ось, тепер ми розповіли про наші акційні продукти все. Деталі про кожний з них ви можете дізнатися на нашому сайті за вказаними посиланнями та на наших соціальних сторінках у коментарях та приватних повідомленнях.
Якщо ви робите свої перші кроки у неймовірному світі цифрової графіки, — нехай обраний вами планшет або дисплей запалить вашу зірку на творчому небосязі. Коли ж ви вже досвічений професіонал — бажаємо вам з новим інструментом нових творчих перемог та розширення творчих горизонтів.
Приємних покупок у «чорну п'ятницю» з Wacom.

З повагою,
команда Wacom Ukraine.