Wacom на «Книжковому арсеналі 2020»

Wacom на «Книжковому арсеналі 2020»: приз володарю гран-прі

З очевидних причин, цього року фестиваль «Книжковий арсенал» проходив в онлайн-режимі. Не було веселого натовпу відвідувачів, численних стендів та нашої виїзної демозони, — але всі учасники та співорганізатори доклали зусиль, аби передати звичну атмосферу фестивалю через екрани онлайн-гостей. Без традиційних конкурсів і призів справа також не обійшлася.

Вже четвертий рік поспіль компанія Wacom долучається до вшановування володаря гран-прі в конкурсі на кращий книжковий дизайн. У 2020 році кращою книжкою стало видання «Знак. Українські товарні знаки 1960—1980-х років» — дослідження Уляни Биченкової, Ніки Кудінової та Альони Соломадіної, присвячене історії українського графічного дизайну, зокрема галузі корпоративної ідентичності, часів відлиги, застою та перебудови.

Переможець конкурсу на кращий книжковий дизайн в 2020 році

Творче тріо «У,Н,А» отримало від нас перовий планшет Wacom Intuos M, який стане універсальним інструментом у роботі над новими книжковими проектами. Комплект з трьох творчих додатків — Corel Painter Essentials, Corel Aftershot та Paint Studio Pro — дозволить працювати в будь-якому художньому жанрі. Проте з Intuos M можна повноцінно працювати в будь-якій програмі, що підтримує перові планшети та дисплеї Wacom.

Комплектне перо Wacom Intuos розрізняє 4096 ступенів натиску на наконечник та не потребує ані кабелю, ані елементів живлення — тому воно ідеально збалансоване та зручно лежить в руці. Сам планшет має робочу поверхню розміром майже з аркуш A5 та оснащений чотирма експрес-клавішами. Усі елементи керування на планшеті та пері можна програмно налаштовувати індивідуально для кожного додатка для максимально комфортної роботи.

Завдяки своїм технічним характеристикам Intuos M надає природних відчуттів при роботі з цифровими художніми інструментами та дозволяє застосовувати традиційні техніки без обмежень властивостей фізичного світу. Творчість у цифровому форматі обмежується тільки вашою уявою — і це не просто слова.

Ми сердечно вітаємо володарів гран-прі конкурсу та бажаємо їм багато нових творчих здобутків, які подарують ще багато радості шанувальникам традиційної книги, найпершого джерела цінних знань у житті будь-якої освіченої людини.

Хай книга живе вічно.
Команда Wacom Ukraine.