Wacom на CEE 2019

28—29 вересня: Wacom на виставці CEE 2019

Наймасштабніша в Україні виставка електроніки, іграшок, електротранспорту та інших технічних цікавинок CEE 2019 пройде разом з демозоною Wacom, де всі бажаючі зможуть власноруч спробувати можливості малювання та обробки цифрових зображень на перових планшетах та дисплеях Wacom.

Вже багато українських майстрів цифрової графіки добре знають, наскільки тісно марка техніки Wacom пов’язана з їхньою повсякденною роботою. Малювання, цифровий живопис, технічна та художня обробка фотографій, створення комплексних цифрових зображень у будь-якому жанрі, 3D-моделювання та цифрова скульптура — в усіх цих творчих галузях рутинна робота добряче оптимізується з технікою Wacom, кращі зразки якої будуть представлені на виставці CEE 2019.

Перові планшети та дисплеї Wacom на CEE 2019

Для професіоналів, які не визнають компромісів, багато та плідно працюють на ниві цифрової графіки, створені дисплеї Wacom Cintiq Pro. Загартоване скло зі схожою на папір текстурою, надчутливе перо Pro Pen 2, що розрізняє 8192 рівня натиску та 60 градацій нахилу, не потребує дротів та елементів живлення, пульт ExpressKey з програмованими 17-ма клавішами та сенсорним кільцем Touch Ring для швидкого виконання часто вживаних команд у кожному окремому додатку — та чудовий за своїми характеристиками світлодіодний дисплей з роздільністю 4K. Кожна деталь, кожен відтінок відображаються надзвичайно точно, а ергономіка Cintiq Pro настільки продумана, що за ним зручно працювати впродовж цілого робочого дня.

Ви зможете спробувати в роботі моделі Cintiq Pro з діагоналями екрану 16“ та 24”.

Дисплей Wacom Cintiq на CEE 2019
Перовий дисплей Wacom Cintiq — чудова точка опори для початку професійної творчої кар'єри

Якщо ви лише розпочинаєте свою професійну кар’єру, але вже хочете звикати до найбільш комплексного інструмента цифрового митця, — зверніть увагу на бюджетну лінійку перових дисплеїв Wacom Cintiq. В них менше допоміжних засобів, роздільність екранів — Full HD, але в комплекті те ж саме перо Pro Pen 2, що мають і Cintiq Pro.

В демозоні Wacom будуть представлені обидві моделі Cintiq: з діагоналлю екрана 16“ та новинка — Cintiq 22”.

Проте навіть не всі професіонали потребують перового дисплея — достатньо лише перової технології Wacom, яка доповнить вже наявний класний екран. То ж для таких користувачів ми пропонуємо професійні перові планшети Wacom Intuos Pro: те саме перо Pro Pen 2, вбудовані програмовані клавіші ExpressKey та сенсорне кільце Touch Ring, вбудований Bluetooth-модуль… Спеціальні моделі Paper Edition дозволяють малювати кульковою ручкою на папері, і кожну риску одразу ж переводять у цифровий формат, у якому готовий начерк можна перенести на комп’ютер для подальшої роботи.

Ми ж цього разу запропонуємо для тест-драйву найновішу модель Intuos Pro S, яка має найменші габарити в усій лінійці та призначена насамперед для мобільних користувачів та власників невеликих робочих місць.

Перовий планшет Wacom Intuos Pro S на CEE 2019
Кращий перовий планшет для творчих професіоналів тепер і в малому розмірі

Для домашнього використання та навчання можемо порадити перові планшети Wacom Intuos. Комплектне перо розрізняє 4096 рівнів натиску на наконечник, чотири вбудовані клавіші можна запрограмувати на виконання певних дій окремо для кожного додатку, сам планшет дуже тонкий та легкий і, окрім наймолодшої моделі, має вбудований Bluetooth-модуль, який дозволяє під’єднати планшет до комп’ютера без комплектного кабеля.

У демозоні Wacom на CEE 2019 ви зможете познайомитися з Intuos M у красивому фісташковому кольорі.

Проте якщо хочеться зекономити на додаткових функціях, але таки отримати для себе найкращу перову технологію Wacom, — не забудьте поглянути на One by Wacom. Цей малюк — найбазовіший наш пристрій, який має лише сенсорну поверхню для пера, що розрізняє 2048 рівнів натиску. Саме така чутливість кілька років тому була стандартом для професійних перових планшетів, то ж в наш час цього цілком достатньо для перших кроків в галузі цифрової графіки.

Спробуйте всі наші пристрої, поставте всі свої запитання щодо техніки Wacom експертам нашої демозони — і ви зможете швидко зробити найоптимальніший для себе вибір.

А ще на додаток до пристроїв для творчості ми покажемо спеціальний перовий планшет для прийому рукописного підпису в цифровій формі. Оскільки електронний документообіг приваблює думки на найвищих державних рівнях, саме час познайомитися з STU-530 — недорогим та ефективним інструментом для підпису електронних документів будь-де, починаючи від громадських приймалень і закінчуючи приватними компаніями.

Демозона Wacom на CEE 2019

ДЕ: вул. Межигірська, 82, м. Київ (500 м від ст. м. «Тараса Шевченка»)

КОЛИ: 28—29 вересня 2019 р., з 10:00 до 19:00

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ CEE 2019: ceeua.com

КУПИТИ КВИТОК →