Cintiq 22 в Україні

В Україні почався продаж нового перового дисплея Cintiq 22

Таке трапляється повсякчасно, коли для втілення амбітних творчих задумів потрібно більше простору. То ж відтепер Wacom Cintiq — не одна модель, а лінійка бюджетних перових дисплеїв, яка складається зі вже знайомої українцям 16-дюймової моделі та нової Cintiq 22.

Київ, Україна — 13 вересня 2019 р. — «Компанія Новелла», офіцйний дистриб’ютор техніки Wacom в Україні, анонсує початок офіційного продажу універсальних перових диплеїв Wacom Cintiq 22, призначених насамперед для майбутніх майстрів цифрової графіки, які вже визначилися зі своєю професійною кар’єрою та потребують комплексного інструмента для творчої роботи.

Але Cintiq стане у пригоді будь-кому, хто працює у галузі цифрового малюнку та ілюстрації, обробки світлин та 3D-моделюванні. Комплектне перо Wacom Pro Pen 2 — те ж саме, яке додається в коробку з професійними пристроями Wacom. Здатне розрізнити до 8192 рівня натиску та 60 градацій нахилу в діапазоні 60°, воно не потребує ані дротів, ані елементів живлення. Ідеально збалансоване та зручне для тривалої багатогодинної роботи, це перо вбирає в себе всі інструменти, які в творчих додатках імітують реальні художні засоби та розширюють їхні можливості в цифровому вимірі.

Рідкокристалічний екран з діагоналлю 21,5“ за його розмірами можна порівняти з арукшем паперу формату A3. І вся ця поверхня реагує на найлегший дотик пера, роблячи Cintiq 22” гідним представником сімейства перових дисплеїв Wacom, кращих в своєму класі.

Перовий дисплей Wacom Cintiq 22

Зроблено для творчого польоту

Поруч зі своїм молодшим братом новий Cintiq 22 виглядяє дуже вражаюче. Більший дисплей означає менше масштабування та більше роботи в природньому масштабі, вільніші та сміливіші рухи, більше простору не тільки для цифрового полотна, а й для інтерфейсу творчих додатків. Більший дисплей — більше місця для всього.

Розмір: 570×359×40 мм
Вага: 5,6 кг (без підставки)

Діагональ екрана: 21,5" (55 см)
Активна область: 476×268 мм
Співвідношення сторін: 16:9
Роздільна здатність: 1920×1080 точок (Full HD)
Глибина кольору: 16,7 млн відтінків (8 бітів)
Колірна гама: 72% NTSC (CIE1931), 96% sRGB (CIE1931) (станд.)
Яскравість: 250 кд/м²
Контрастність: 1000:1
Технологія дисплея: IPS

Перо: Pro Pen 2 (пасивне, бездротове, з ластиком)
Кнопки на пері: двохпозиційна клавіша-гойдалка
Чутливість до натиску: 8192 рівня
Чутливість до нахилу: ±60 рівнів в діапазоні 60°
Перова технологія: фірмова перова, на основі явища електромагнітного резонансу

Системні вимоги: Windows 7 / 8.1 / 10 (з повним пакетом оновлень), macOS 10.12 та вище (з повним пакетом оновлень), доступ до Інтернету (для завантаження драйвера), порт USB-A (стандартний), Bluetooth 2.1 або вище (рекомендується 4.0 або вище).

Гарантія: 2 роки

Комплектація та аксесуари

Разом із самим Cintiq 22 у коробці знаходиться вже назване перо Pro Pen 2 та підставка-каламар для неї, всередині каламаря — набір запасних наконечників (6 стандартних та 4 повстяних), 4 додаткових кольорових кільця для пера, USB-кабель довжиною 2 м та необхідна документація.

Додатково до Cintiq 22 можна придбати пера Pro Pen Slim (аналогічне комплектному, але з тоншим профілем) та Pro Pen 3D (спрощене управління в програмах 3D-моделювання), а також пульт ДУ ExpressKey з 17-ма клавішами та сенсорним кільцем Touch Ring, які можна програмно налаштувати. Про всі вказані аксесуари можна дізнатися більше на нашому сайті.

Купуйте офіційний Cintiq 22

Гарантійний термін на перовий дисплей Wacom Cintiq 22 складає 2 роки, з передбаченим безкоштовним ремонтом або навіть заміною дефектного пристрою на новий — за умови, що його було придбано в магазині одного з офіційних партнерів Wacom в Україні, повний перелік яких можна подивитись у розділі «Де купити» на нашому сайті.

Якщо ви бажаєте протестувати новий Cintiq 22 власноруч, завітайте в демозону Wacom, розташовану на вул. Почайнинській, 28 у Києві. Чекаємо на вас з понеділка до п’ятниці, з 9 до 17 годин.

Детально про лінійку Wacom Cintiq